ТОП-5 веселих новорічних видів спорту (відео)

Хтось зустрічатиме Новий рік з олів’є під промову президента, а дехто вже сьогодні зможе скористатися підбіркою незвичайних видів спорту.

1. Перегони на лопатах

Зимові перегони на лопатах були винайдені на початку 1970-х інструкторами лижних курортів. Світові чемпіонати по спуску на лопаті проводилися до 2005 року на курорті “Ейнджелфайр” в штаті Нью-Мексико. Потім турніри потрапили під заборону через позови травмованих учасників. Швидкість спуску досягала 120-150 км/год. Для змагань випускалися спеціальні спортивні лопати з поліпшеними аеродинамічними властивостями. І навіть з гальмівними системами.

Але заради розваги можна скористатися і звичайною лопатою.

2. Брумбол

Модифікований хокей, який винайшли в Канаді 100 років тому. Гравці-брумболісти виходять на лід без ковзанів, замість шайби у них м’яч, замість ключки – мітла.

У світі навіть проводяться чемпіонати світу з цього незвичного виду спорту.

3. Скіджорінг

Людською мовою – катання на лижах з допомогою собаки. Крім лиж також можна використовувати ковзани та лопату. Підійде для українців, які мають собаку. Для цього виду спорту потрібен сніг.

А виглядатиме це приблизно так.

4. Айскартинг

Картінг на замерзлих водоймах. Зазвичай карти переобладнані під слизьку поверхню. Змагання з айскартингу популярні у Фінляндії, але такі перегони можна зустріти і в Україні. Зазвичай їх проводять заможні українці.

5. Перегони на санчатах

Цей вид спорту популярних серед жителів різних країн Європи. У Скандинавії навіть проводять різдвяні змагання. Для веселих перегонів потрібні санчата, сніг та пагорб, а також гарний настрій.

Андрій Коваленко, Еспресо.TV

Залишити відповідь