На турнірі чотирьох націй українці стартували з розгрому господарів

Юніорська збірна команда України розпочала свої виступи на міжнародному турнірі Чотирьох націй у Будапершті.

Першим суперником команди Андрія Савченка стали господарі змагання (червона команда), інформує сайт ФХУ.

Стартовий матч на турнірі розпочався для українців зовсім непросто. Команда господарів тиснула на суперника, намагаючись закинути швидку шайбу. Втім стартового запалу угорців вистачило не надовго. Активний пресинг підопічних Андрія Савченка дозволив українцям перехопити ініціативу, а у середині стартового періоду й вийти вперед. Перебуваючи у більшості, синьо-жовті розіграли комбінацію під кидок Андрію Григор’єву. Шайбу після пострілу 5 номера в сітку воріт пидправив Щербаков.

Початок другої 20-хвилинки став справжнім жахом для господарів. Минуло лише трохи більше 4 хвилин, а рахунок вже став 3:0. Угорці виглядали деморалізованими і майже перестали боротися. В підсумку наша команда довела матч до розгромної перемоги 1:8 (0:1; 0:5; 1:2), пожалівши суперника і не довівши свою перевагу до двозначної.

У іншому матчі ігрового дня Слован здобув вольову перемогу над Білими угорцями (4:3). Завтра на нашу команду очікує серйозне випробування – два матчі поспіль: о 13:30 двобій проти словаків, а о 18:00 протистояння з угорцями.

Залишити відповідь