НХЛ представила форму на Матч Зірок (фото)

За задумом дизайнерів, дизайн форми повинен підкреслити швидкість і спритність тих, хто був обраний для участі у Матчі Зірок-2015.

Глядачі відразу ж звернуть увагу на зелену обробку на легких светрах, як на “домашніх”, так і на “гостьових”. Цей колір (elite green) вперше стає основним, хоча він присутній у всіх оригінальних светрах команд НХЛ.

“Це свіжа ідея, унікальний колір”, – цитує провідного дизайнера форми для НХЛ в компанії “Reebok” Домініка Філліона офіційний сайт НХЛ. “Цей колір не асоціюється ні з однією командою. Він добре поєднується з білим і чорними кольорами, впадає в очі. Ми хотіли добитися енергійного, яскравого вигляду, щоб він виділявся, привертав увагу. Ми хотіли зробити щось таке, чого ще не бачили вболівальники в НХЛ”.

2013520_Black-All-Stars-Jersey_slide

2013522_White-All-Stars-Jersey_slide

Колірна гамма і дизайн емблеми НХЛ також трохи змінилися. На емблемі зображені дві зірки, які уособлюють дві конференції НХЛ.

Також на светрі будуть логотип клубу й емблема Матчу Зірок, що робиться вперше. Зазвичай на светрі Матчу Зірок була емблема клубу учасника гри та кольори команди.

Матч Зірок відбудеться 25 січня в палаці “Nationwide Arena” в Коламбусі.

Залишити відповідь