У Чернівцях відкриється безкоштовна ковзанка від Фірташа

Безкоштовна ковзанка працюватиме на Соборній площі з 19 грудня 2014 року по 20 січня 2015-го, навіть якщо температура повітря буде вище нуля, оскільки холодильне обладнання передбачає роботу при плюсових температурах.

Обладнання для льодового майданчика два роки тому подарував місту мільйонер Дмитро Фірташ. Цього року його фонд “FIRTASH Foundation” знову виділив кошти для новорічного святкування чернівецьких дітей.

– Обладнання зберігалося на закритому складі, тому знаходиться в доброму стані, – розповів відповідальний за функціонування ковзанки Павло Польовий. – Ми вже почали монтувати 40-метровий льодовий майданчик на Соборній площі. Зараз спеціалісти перевіряють цілісність труб. Це найскладніша робота. Бо найменша тріщинка може призвести до танення льоду в тому місці. Ця перевірка займе до двох днів. Після цього почнемо заливати лід. Встигнемо змонтувати льодовий майданчик до відкриття новорічної ялинки. Цього року ковзанка теж буде безкоштовною. Відвідувачі зможуть зберігати своє взуття та речі у спеціальних ячейках під накриттям. Їм видаватимуть номерки. На майданчику працюватимуть інструктори. Дітям безкоштовно даватимуть ковзани з черевиками. Одночасно зможе кататися 50-55 осіб, а за день – до 500. Ковзанів вистачить для всіх. Якщо відвідувачів буде дуже багато, то доведеться обмежувати час катання – до півгодини.

Під час минулих новорічно-різдвяних свят ковзанка працювала протягом 35 днів. Тоді безкоштовно змогли покататися майже 25 тисяч дітей.

Ковзанка працюватиме з 19 грудня 2014 року до 20 січня 2014 року щодня з 11.00 до 21.00 – інформує Молодий буковинець.

Залишити відповідь