ФХУ розпорядилася привести арени у відповідність до нових правил

У травні на конгресі Міжнародної федерації хокею (IIHF) в Мінську було прийнято рішення про ряд змін у правилах гри.

Починаючи з сезону 2014/2015 років, нововведення поширяться на всі турніри під егідою IIHF. Побачимо ми їх і в чемпіонаті України.

У коментарі телеканалу XSPORT голова судово-дисциплінарного комітету ФХУ Олександр Говорун заявив: «Одна з глобальних змін – це перенесення синьої лінії далі від лицьового борту. Якщо раніше за правилами майданчик ділився на три рівні частини, то зараз синя лінія знаходиться на відстані 22,86 м від лицьового борту. Це на метр-півтора далі в порівнянні з тим, що було раніше. Кінцеві зони збільшуються. Ну, а гра в зоні біля воріт завжди цікавіша, більш гостра та небезпечна».

За словами хокейного функціонера, розмітка повинна оновитися на всіх аренах. Але розмітка – не єдине, що потрібно міняти. Наприклад, борт, згідно з новими правилами, буде нижчим і округлішої форми, а скло стає вищим. І це зроблено для глядачів, щоб їм було краще видно.

«Ми прекрасно розуміємо і в усьому світі розуміють, що за півроку ніхто борта масово не поміняє. Тому є зміни обов’язкові вже з майбутнього сезону, а є – з перспективою на найближчі роки. Перенесення синьої лінії є обов’язковим» – зазначив Говорун.

Також очільник судово-дисциплінарного комітету запевнив, що нові правила вже перекладаються українською мовою та невдовзі будуть розіслані клубам у електронному форматі, а згодом – опубліковані книгою.

Залишити відповідь