Названо топ-десятку фільмів про хокей

Портал DigiTitles.com склав TOP-10 найпопулярніших фільмів про хокей і представляє вашій увазі найкраще з того, що було знято про цей вид спорту за 35 років.

  1. Таємниця Аляски (1999). Фільм органічно поєднує в собі спорт і людські стосунки. Історія про маленьку хокейну команду з Аляски, що прийняла виклик знаменитих New Yourk Rangers. Відмінна акторська гра та прекрасні саундтреки не залишать вас байдужими.
  2. Горобець на льоду (1983). Добра сімейна комедія про те, що поставленої мети потрібно добиватися навіть якщо перед тобою закриваються всі двері. Фільм розповідає про хлопчика-хокеїста, котрий досягнув своєї мрії старанними тренуваннями, завзятістю та любов’ю до спорту.
  3. Міннесота (2009). Якісна російська психологічна драма про справжню братерську любов. В основі фільму – протиріччя між двома братами-хокеїстами. Конфлікти й ситуації, що виникають між ними, змушують проявити свої характери в момент розлому, оголюючи все найпотаємніше.
  4. Зубна фея (2010). Ідеально для сімейного перегляду. Фільм-казка, де комедійний жанр витриманий на 100%. Сюжет розгортається навколо здорованя-хокеїста – Дерека Томпсона, який тішить публіку тим, що кожного разу виходячи на лід, вибиває суперникам зуби…
  5. Диво (2004). Кіно про бравих американських хлопців, які випадково втілили в життя неймовірну американську мрію. Стрічка оповідає про історичний тріумф хокейної збірної США на Олімпіаді 1980 року.
  6. Могутні каченята (1992). Відмінна комедія для сімейного перегляду. Фільм у доступній формі розповідає про дружбу, взаємодопомогу, відданість і волю до перемоги. Гарний настрій та бажання завоювати світ гарантовано!
  7. Викидайло (2011). Проста та нехитра спортивна комедія про команду великих і безцеремонних мужиків. Фільм рясніє бійками, художньо розмазаною по склу кров’ю, вибитими зубами, що підлітають під зводи арени, та приправлений неабиякою порцією хтивого гумору й жорсткого слівця.
  8. Молода кров (1986). Усім шанувальникам вісімдесятих і Патріка Суейзі фільм припаде до смаку. В цілому, картина про те, що добро завжди перемагає зло, а мрії збуваються, якщо дуже захотіти.
  9. Раптова смерть (1995). Класика жанру, терористи задля корисливих цілей захоплюють хокейну арену, все відбувається під час вирішального матчу, в заручниках 10 000 чоловік і лише одна людина здатна вирішити цю проблему – Дарен Маккорд (Жан-Клод Ван Дамм), інспектор з пожежної безпеки.
  10. Удар по воротах (1977). Фільм про «жорсткий хокей» і банду лютих забіяк та хуліганів з нижчої хокейної ліги, що пробивають собі дорогу в світ великого спорту не зовсім звичними способами.

Ваших рецензій на ці фільми чекаємо в коментарях!

Залишити відповідь