Баскетбол. «Будівельник» пропустить єврокубки через війну

Генеральний менеджер «Будівельника» Гедімінас Навікаускас поділився останніми новинами з табору дев’ятиразових чемпіонів України.

«На жаль, нинішня суспільно-політична ситуація в Україні змушує йти на неприємні для нас кроки. Ми повинні повідомити наших уболівальників, що в сезоні 2014/2015 «Будівельник» не буде брати участь у єврокубках.

Ми відповідаємо всім вимогам Євроліги, у нашого клубу є велике бажання виступати на євроарені, і, звичайно ж, ми хочемо грати проти найсильніших команд континенту та радувати наших глядачів приїздом до Києва зірок першої європейської величини. Однак, після тривалих переговорів і консультацій з офісом ліги в Барселоні, ми спільно прийшли до висновку, що до поліпшення суспільно-політичної ситуації в країні нам слід взяти тимчасову паузу. За нинішніх справ в Україні це буде логічно і правильно, адже ми тримаємо в пам’яті болючий досвід минулої весни, коли нам не дозволяли грати вдома. І зараз нам ніхто не може дати гарантії, що наші потенційні суперники не будуть відмовлятися їхати в Україну, посилаючись на загрозу безпеці!

Ми хочемо запевнити наших уболівальників, що коли в Україну повернуться мир і спокій, «Будівельник» знову буде боротися за перемоги проти найсильніших клубів Європи у турнірі найвищого рівня. Ми звертаємося до наших шанувальників з проханням підтримати клуб і поставитися до цієї ситуації з розумінням. Як ми вже говорили раніше, перед командою стоятиме завдання відстояти титул чемпіона України, без якого ми не зможемо виступати в Євролізі у майбутньому» – цитує фахівця офіційний сайт баскетбольного клубу.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що ХК «Донбас» взяв паузу у вистах в КХЛ.

Залишити відповідь