Чиновнику винесли підозру щодо будівництва «Арени Львів»

Львівська прокуратура винесла підозру у кримінальному злочині чиновнику, який затвердив позитивний висновок про проект будівництва стадіону «Арена Львів».

Фото: arenalviv.com.ua
Фото: arenalviv.com.ua

Мова йде про директора філії держпідприємства «Спеціалізована державна експертна організація – Центральна служба Української державної будівельної експертизи» у Львівській області. Про це повідомляє прес-служба прокуратури.

«Встановлено, що через неналежне виконання службових обов’язків, даний посадовець затвердив позитивний комплексний висновок державної експертизи по проекту “Будівництва стадіону по вулиці Стрийській – Кільцевій дорозі в м. Львові», який споруджувався в рамках проведення чемпіонату «Євро 2012» у Львові», – сказано у повідомленні.

Як наслідок, проектній організації переховано понад 27 млн грн, чим бюджету Львова завдано збитків в особливо великих розмірах, додали у прокуратурі.

На даний час вручити письмове повідомлення про підозру посадовцю не вдалося, оскільки він перебуває на лікуванні.

У відомстві не вказали ім’я підозрюваного, однак Українська правда повідомляє, що директором львівської філії є Василь Князик, який працював на цій посаді і в час будівництва стадіону.

Залишити відповідь