Офіційно: сектору для темношкірих на «Олімпійському» не буде

Стало відомо, що НСК «Олімпійський» не виділятиме окремих секторів для темношкірих вболівальників.

nsc-zayavaПрес-служба арени розповсюдила заяву, в якій спростувала слова директора «Олімпійського»:

Керівництво Державного підприємства «Національний спортивний комплекс «Олімпійський» не буде виділяти окремі сектори для громадян інших країн або представників інших національностей тощо.

У п’ятницю, 23 жовтня 2015 року, виконавчий директор Державного підприємства «Національний спортивний комплекс «Олімпійський» Володимир Спільніченко давав інтерв’ю телеканалу «2+2». На жаль, журналісти, що робили інтерв’ю, вирвали із контексту інтерв’ю лише першу фразу про можливість створення окремого сектору та повністю проігнорували наступні речення, в котрих виконавчий директор висловлював свою позицій. Володимир Володимирович категорично засудив ідею створення окремих секторів або будь-якої іншої сегментації окремих груп вболівальників. Також він розповів, що зажди виступав проти побудови додаткових загороджень для вболівальників. Проте ці слова в ефір не потрапили.

Прес-служба НСК «Олімпійський» звертається до представників засобів масової інформації звертати більшу увагу щодо коректної передачі інформації журналістами та не розповсюджувати недостовірну інформацію, а також не спекулювати на темі расизму.

Прес-служба ДП «НСК «Олімпійський»

Залишити відповідь