Складно повірити: скільки медалей за рік здобули спортсмени Київщини

Протягом 2022 року спортсмени з Київської області здобули 1208 медалей. Про це повідомили в Управлінні молоді та спорту Київської обласної військової адміністрації.

Зокрема досягнення були в наступних видах спорту:

  • медальний залік у паралімпійських видах спорту на всеукраїнських та міжнародних аренах — здобуто 42 медалі. Із них — 15 золотих, 12 срібних та 15 бронзових;
  • медальний залік в олімпійських видах спорту на всеукраїнських та міжнародних аренах — загалом здобуто 487 медалей. Це 180 золотих, 159 срібних та 148 бронзових;
  • медальний залік у неолімпійських видах спорту на всеукраїнських та міжнародних аренах — здобуто 679 нагород. Серед них — 272 золотих, 220 срібних та 187 бронзових.

Загалом на офіційні чемпіонати та Кубки України було відряджено 20 спортивних делегацій (16 з олімпійських та 4 з неолімпійських видів спорту). Протягом року організовано та проведено 10 офіційних чемпіонатів з олімпійських і неолімпійських видів спорту та Кубків Київської області. Додатково проведено 6 навчально-тренувальних зборів. Крім цього у 2022 році створено штатну команду Київської області з резервного спорту олімпійських видів спорту. До її складу входить 57 спортсменів.

Також у межах Київської обласної програми розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна», Київською ОВА присуджено премію 120 провідним і перспективним спортсменам та тренерам Київської області. До уваги бралися високі спортивні результати у виступах на міжнародних спортивних змаганнях з олімпійських, неолімпійських, паралімпійських/дефлімпійських видах спорту в 2022 році.

Залишити відповідь