У Білій Церкві відбувся Кубок України з вільної боротьби (відео)

З 1 по 3 грудня у Білій Церкві відбуються змагання на Кубок України з вільної боротьби серед чоловіків та жінок.

Змагання, проводяться з метою вшанування пам’яті громадянської відваги і самовідданості, сили духу, стійкості та героїчного подвигу воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, мирних громадян, які загинули внаслідок збройної агресії росії.

На змагання приїхало близько 200 учасників із 19 регіонів України. За інформацією пресслужби Білоцерківської міської ради, спортивні сутички відбувалися у 10 вагових категоріях.

Відбуються вони на базі одного із спортивних закладів міста, проте з дотриманням правил безпеки та обмежень в умовах правового режиму воєнного стану під час проведення заходу та з дотриманням проти епідеміологічних умов, тобто без глядачів.

Головний суддя змагань, суддя міжнародної категорії Юрій Дячок зауважив:

«Це планові змагання для спортсменів, які є черговим етапом підготовки до Чемпіонату України серед чоловіків та жінок до 23 років, які, у свою чергу, стануть відбірковими на Чемпіонати Європи та Світу. Також визначатиметься збірна команда України, яка представлятиме нашу державу на міжнародних спортивних аренах».

На змаганнях присутні багато титулованих спортсменів, які на міжнародних аренах показували гарні результати. Серед яких, призери світу – Василь Шуптар, білоцерківці – чемпіонка Європи Юлія Ласковець, Валентин Бабій та інші.

Варто зауважити, що призовий фонд змагань складає 450 тис. грн. Отож, переможці та призери отримають грошові винагороди. Також за І-ІІІ місця спортсмени отримають звання майстрів спорту, якщо раніше їх не здобули. Найкращі з числа тренерів матимуть змогу стати членом тренерського складу збірної команди України.

Залишити відповідь