#ЯзБЦ: спортсмени влаштували флешмоб, щоб присоромити депутата (відео)

Нещадовно портал Моя Київщина узяв інтерв’ю в депутата міської ради Ігора Гейла, в якому він, на думку тренерів і спортсменів міста, принизив їхні досягнення.

Про це повідомляє сайт Без табу з посиланням на Сергія Романчука, заслуженого тренера України, члена збірної команди СРСР та України, учасника багатьох чемпіонатів світу з легкої атлетики.

У своєму інтерв’ю голова комісії міської ради з питань молоді і спорту Ігор Гейло заявив, що Білу Церкву на Олімпійських іграх лише один раз представляла привезена у місто людина із Закарпаття, а інших спортсменів із Білої Церкви не було.

Такі слова засмутили білоцерківських спортсменів. Вони запустили флешмоб “#ЯзБЦ”, в якому розповіли про свої досягення. Як виявилось, серед білоцерківців достатньо учасників Олімпійськиї ігор, є навіть призери. Наші спортсмени були на чемпіонатах Європи та світу, де отримували призові місця. Багато спортсменів мають спортивні звання “майстер спорту міжнародного класу“.

Сергій Романчук:

Абсолютно неадекватна оцінка результатів тренерського активу та білоцерківських спортсменів – це публічна образа всієї білоцерківської громадськості. Для голови комісії міської ради з питань молоді і спорту – це неприпустимо.

Також він запропонував Ігорю Гейлу публічно вибачився перед людьми, що, незважаючи на сьогоднішні обмеження, продовжують тренуватись та тими, що продовжують виховувати майбутніх чемпіонів, олімпійців та просто порядних людей.

Залишити відповідь