Торік в Україні закрилися три спортивні сайти

Fan News згадує інформаційні ресурси спортивної тематики, які відійшли у небуття в 2014 році.

Першим у минулому році припинив існування хокейний портал bighockey.ua. Телеканал «Хокей», офіційним сайтом якого був даний ресурс, став мультиспортивним і отримав назву «XSPORT», а його представництвом у мережі став сайт xsport.ua. Зв’язок останнього з bighockey.ua досить умовний, про що свідчать ряд розбіжностей – від російської мови замість української до втрати орієнтації на хокей. Відтак, вищезгаданий хокейний портал варто вважати саме таким, що закрився, а не реорганізувався.

Наступним вболівальники втратили «Чомпіонат.com – Україна», який без жодного офіційного коментаря закрився на початку весни. Як припустив автор замітки на Dynamomania.com, причиною цьому могло стати загострення відносин між Україною та Росією після анексії Криму, адже власник «Чемпіонату» – близький до Кремля олігарх Олександр Мамут.

Існує й альтернативна версія мотивів згортання порталу. Проект «Чомпіонат.com – Україна» стартував улітку 2011-го, проте навіть на момент закриття не був таким же популярним, як Tribuna.com – дочірній проект для України від Sports.ru, запущений у 2013 році. Можливо, «Чемпіонат» просто здався в боротьбі за регіональний ринок?

Також минулого року остаточно закрився Hockey.ua. «Остаточно» – тому, що фактично він не оновлювався з середини 2013-го, проте сайт хоча б існував, а зараз і він недоступний.

До слова, у аналогічній завислій ситуації нині Turnir.ua, остання новина на якому датована вереснем 2013 року. Тоді Open Media Group, якій належить сайт, очолював Павло Черепін – засновник UA-Футболу, котрий також входить до даної групи. Днями Павло перейшов у FootBoom, і цілком ймовірно, що в OMG знову розвиватимуть не лише UA-Футбол, а й мультиспортивний Turnir.ua.

Залишити відповідь