Криза спортивних ЗМІ в Україні: слідом за XSPORT може зникнути газета «Команда»

Після анонсу 29 грудня 2014-го, що наступний номер газети вийде 12 січня 2015 року, «Команда» не вийшла ні 12-го, ні 14-го числа.

Як вдалося з’ясувати FootBoom.com, співробітники видання вийшли на роботу 11 січня, верстали номер – передплатники електронної версії його отримали, повідомляє Еспресо.TV.

А ось у друкарні газети не надрукували. Як пізніше на зборах трудового колективу пояснили представники «Українського медіахолдингу», який управляє газетою, сталося це через конфлікт між акціонерами видання.

Нагадаємо, що у вересні минулого року головою наглядової ради «УМХ» стала депутат ВР від Партії регіонів Олена Бондаренко. У жовтні вона запросила на пост глави видавничого дому «УМХ» свого однопартійця Германа Кудінова. Разом вони протягом двох місяців прийшли до висновку, що «Команда», яка в березні могла б відзначити 20-річний ювілей, не представляє інтересу для холдингу.

Один із помічників Германа Кудінова Руслан Казановський прокоментував ситуацію.

«На жаль, на сьогодні ми не готові відповісти на запитання в повному обсязі з низки причин. Але можу сказати однозначно: передплатники не постраждають. Ми глибоко цінуємо наших читачів і дорожимо ними. Сподіваюся, найближчим часом з’явиться більше інформації», – каже Казановський.

Залишити відповідь