ФХУ: найкраща хокейна школа – у Харкові

Цього сезону в Україні вперше підраховується рейтинг хокейних шкіл.

В основу рейтингу покладено показники виступу, а також кількість команд ДЮСШ у всеукраїнських змаганнях з хокею (чемпіонатах України) в шести вікових категоріях, інформує прес-служба ФХУ.

За підсумками сезону 2014/2015 років звання «Найкраща хокейна школа України» виборола харківська СДЮСШОР. 6 команд вихованців школи брали участь в змаганнях у п’яти вікових категоріях. На рахунку харків’ян перше місце в категорії спортсменів 2002-2003 р.н., друге місце – в чемпіонаті ЮХЛ, а також треті місця в ЮХЛ та категоріях спортсменів 2000 і 2001-2002 р.н. Загалом школа набрала 78 рейтингових очок.

Лише на чотири очка від харків’ян відстали вихованці столичної ДЮСШ «Крижинка». Кияни святкували перемогу в трьох чемпіонатах (ЮХЛ, 1998-1999 та 2003 р.н.), проте в решті змагань виступили не надто вдало.

Доля першого місця рейтингу фактично визначилася у «бронзовій» серії в змаганні спортсменів 2000 р.н., де СДЮСШОР перемогла «Крижинку» в двох матчах. На той момент обидві школи мали рівну кількість рейтингових очок.

Третю позицію з 42 очками посіла ДЮСШ «Сокіл-Київ», спортсмени якої здобули три комплекти нагород.

До п’ятірки найкращих шкіл потрапили ДЮСШ м. Новояворівська (37 очок) та ДЮСШ «Беркут» (21 очко), команди яких здобули перемоги у змаганнях спортсменів 2001-2002 та 2000 р.н. відповідно.

Відповідно до Положення про спортивний рейтинг позашкільних навчальних закладів спортивного профілю з хокею з шайбою харківська СДЮСШОР буде нагороджена кубком та дипломом Федерації хокею України.

Залишити відповідь