Чемпіонат Одеси: фінішував попередній етап

На одеських ковзанках «Крижинка» та «Умка» відбулися матчі п’ятого та шостого турів дебютного чемпіонату Одеси з хокею.

У п’ятому турі ХК «Одеса» каменя на камені не залишив від «Ведмедів». Перший період приніс «городянам» перемогу з рахунком 6:0, другий – 6:4, отже, долю поєдинку було вирішено. Втім, «Одеса» не зупинилася, а в останньому ігровому відрізку відзначилася ще раз – 13:4.

У протистоянні між ХК «Одеса-2» та «Катраном» інтриги також не було – 7:1 на користь лідера.

В останньому турі другу перемогу в сезоні здобули «Ведмеді», які провалили перший період матчу з «Катраном» (1:3), але швидко оговталися (2:0 у другому) та довели матч до звитяги з рахунком 7:4.

Найцікавішим матчем сезону наразі залишається дербі між «Одесою» та «Одесою-2». Для того, щоб вийти до півфіналу з першого місця, «Одеса» мала перегравати своїх суперників з різницею у три шайби (чи більше), і на початку третього періоду «городяни» вели з рахунком 6:3, але лідер програвати не збирався, от і вирвав нічию 6:6.

У підсумку «Одеса-2» виграла регулярний чемпіонат (16 очок), «Одеса» стала другою (13), «Ведмеді» – третіми (6), а «Катран» – останнім (0). Дуже скоро читайте на нашому сайті звіт про перші півфінальні матчі чемпіонату Одеси.

Леонід ФРАНЦЕСКЕВИЧ, Pobeda.od.ua, спеціально для Кovzanka.com

Залишити відповідь