Наймолодші хокеїсти національного чемпіонату грають за «Кременчук»

В українському чемпіонаті, що стартував лише нещодавно, є колектив, який повністю ламає всі стереотипи — хокейний клуб «Кременчук».

Їх найстаршому гравцю Володимиру Романенко лише 23 роки. Захисник хоч вважається перспективним, та у своїх попередніх клубах він ще ніколи не відігравав настільки важливої ролі. В «Кременчуку» його зробили капітаном, фактично наставником для молодих на льоду. Для нього це незвичний статус, ідеться в сюжеті телеканалу новин «24».

А от наймолодшим гравцем в команді є 18-річний Артем Захарченко. Він є єдиним корінним кременчужцем у складі команди. Молодого в клубі не ображають, таким переходом у дорослий хокей він задоволений.

Гарну атмосферу в молодому колективі створив і підтримує їх тренер Дмитро Підгурський. Колишній форвард збірної України уважно ставиться до всіх процесів не тільки на льоду, а й в роздягальні. Він вважає важливим елементом дисципліну. Серед плюсів відзначає те, що команда живе там, де й тренується — над льодовою ареною, на другому поверсі знаходиться готель де відпочивають гравці. Харчуються вони також недалеко від ковзанки. А тому всі постійно у нього під наглядом.

Наразі «Кременчук» в чемпіонаті України йде на першому місці. Успішна гра поруч із вдалим менеджментом цілком може зробити молодий клуб головною спортивною командою міста, а його гравців основою збірної України майбутнього.

Залишити відповідь