«Салават Юлаєв» залишився без генерального спонсора

Клуб КХЛ «Салават Юлаєв» залишився без генерального спонсора після того, як благодійний фонд «Урал» призупинив фінансування клубу.

Арбітражний суд Москви задовольнив позов ВАТ АФК «Система» про стягнення з ТОВ «Урал-Інвест» 70,7 рублів.

«Рішення Арбітражного суду буде оскаржено в установленому порядку. Разом з тим, враховуючи можливе банкрутство ТОВ «Урал-Інвест» і пов’язані з банкрутством ризики, Благодійний фонд «УРАЛ» змушений призупинити з 17 лютого 2015 реалізацію благодійної програми фонду, яка здійснюється за рахунок коштів ТОВ «Урал-Інвест», включаючи фінансування хокейних клубів «Салават Юлаєв», «Торос», будівництво Соборної мечеті ДУМ РБ в Уфі, будівництво та ремонт інших соціальних об’єктів, надання пожертв іншим одержувачам допомоги», – йдеться в заяві благодійного фонду.

АФК «Система» зажадала цю суму як відшкодування збитків, які були викликані націоналізацією «Башнефть». Торік фонд «Урал» витратив на розвиток хокею не менше 2 мільярдів рублів. У грудні 2014 року представник фонду Олексій Ігнатенко під час бесіди з журналістами сказав, що фінансування «Салавата» в 2015 році буде на колишньому рівні. Всього ж на утримання команди в минулому році пішло 2,35 мільярда рублів.

Залишити відповідь