Капітан ХК «Чернівецькі пінгвіни» воюватиме в АТО

Минулого четверга друзі провели на фронт капітана хокейного клубу «Чернівецькі пінгвіни» і футболіста «Дрім-Тім» Валентина Філіпчука.

Про це fakty.cv.ua повідомив колега по команді Валентина (і у футболі, і в хокеї) – екс-керівник облмолодьспортуправління Олександр Довганич.

Лідер атак ХК «Чернівецькі пінгвіни» (а раніше – і ФК «Дрім-Тім») пішов до війська добровольцем. І попросився у 80-ту окрему аеромобільну бригаду ВДВ, де вже перебуває його друг – альпініст Олександр Паламарюк. Валентин буде у розвідці. Поки що відправили в «учебку» в Житомир, а далі – в зону АТО. До слова, навчання, за неофіційними даними, триватиме для Валентина менше, ніж зазвичай – він розраховує відправитися для виконання подальших завдань в зону АТО разом із командою Паламарюка, який теж поки що готується в Житомирі.

Нагадаємо, що Валентин Філіпчук був не лише капітаном ХК «Чернівецькі пінгвіни» (після Павла Польового), а й одним з лідерів команди. У хокей він навчився грати… в Монголії, де довелося трохи пожити в дитинстві. А продовжив «хокейну школу» на чернівецьких озерах.

Залишити відповідь