Сезонні ковзанки в Києві та Черкасах розтанули, у Городенці – зруйнована

Більшість сезонних ковзанок у різних куточках України виявилися працездатними лише в мороз.

Київ. Безкоштовна ковзанка, встановлена під київською Аркою дружби народів, розтанула.

За словами працівника ковзанки, лід розтанув у п’ятницю, і кататися стало неможливо. Штучного ж охолодження немає. Її знову планують залити водою, коли настануть морози.

Ковзанка біля Арки дружби народів відкрилася 1 січня. Її розміри — 500 квадратних метрів, діаметр — 32 метри.

Вхід на неї безкоштовний, якщо є власні ковзани. Якщо таких немає, то можна взяти в оренду, як повідомляла прес-служба КМДА. Для дорослих вартість прокату становить 50 грн, для дітей — 30 грн.

irThKtVQKdk[1]

Черкаси. Ковзанка у сквері за Будинком не відкрилася, як це обіцяв зробити 3 січня директор КП “Дирекція парків” Микола Бондаренко. Свиню черкащанам підклала погода. Через потепління крига стала пухкою і кататися на ній стало проблематично.

Із початком наступного тижня в Черкасах обіцяють зниження температури. Тож імовірно, що ковзанку відкриватимуть на Різдво. А поки що у сквері працюють ятки із напоями та сувенірами.

kovz-1[1]

Городенка, Івано-Франківська обл. Позаминулої неділі вранішні перехожі були шоковані: один із сорокаметрових бортів повністю повалений на землю, опори вирвані з дюбелями.

Того ж дня встановили, що борти повалили місцеві старшокласники. Начебто юнаки поверталися з приватної вечірки напідпитку. Хміль сили додав, а розум відняв – от і випробували свою міць на бортах.

Будівельники вже укріпили борти, монтують вхід.

За інформацією сайтів Велика Епоха, Дзвін, Репортер

Залишити відповідь