ЧС: молодіжна збірна України фінішувала другою

Не зважаючи на поразку в заключному матчі проти Франції, наша команда залишилась другою у підсумковій таблиці чемпіонату.

Ще до початку зустрічі обидві команди чітко усвідомлювали свої завдання на поєдинок. Українці завдяки перемозі Казахстану над Польщею вже гарантували собі срібні нагороди чемпіонату. А французам для здобуття підсумкового четвертого місця потрібна була будь-яка перемога.

Команди першу половину матчу провели у невисокому темпі. Великої кількості небезпечних моментів теж не було. В діях гравців обох команд читалося бажання не вдарити обличчям в бруд та бодай не зіпсувати персональну статистику.

Основна робота у воротарів команд Віктора Гоя та Едуарда Захарченка з’явилася у третій 20-хвилинці. Французам вдалося на 75-й секунді третього ігрового відрізку відкрити рахунок, після чого гра пішла значно веселіше.

Втім не зважаючи на збільшення швидкостей та наявності кількох небезпечних моментів, рахунок до фінальної сирени так і не змінився.

В інших матчах заключного ігрового дня Казахстан переміг Польщу 6:3, а Японія завдяки перемозі над Угорщиною 5:1 зберегла прописку у Дивізіоні ІВ, відправивши команду господарів до другого дивізіону.

Залишити відповідь