Троє українських хокеїстів влаштувалися за океаном

Хокейна ліга західних штатів США поповнилася двома українськими захисниками та голкіпером.

Голкіпер Сергій Писаренко, а також захисники Руслан Забулонов і Кирило Жовнір у нинішньому сезоні вирішили продовжити кар’єру за океаном, влаштувавшись у клубі «Колорадо Еволюшіон», який після 19 зіграних матчів посідає останнє місце в гірському дивізіоні та загальне передостаннє місце в американській молодіжній лізі WSHL (Хокейна ліга західних штатів).

Сергій Писаренко в минулому сезоні був у заявці «Молодої Гвардії», але не зіграв у складі донецького клубу жодного поєдинку. В Колорадо 18-річний українець провів на льоду дев’ять матчів, домігся однієї перемоги, відбиваючи 88,6% кидків при коефіцієнті надійності 5,61 шайб за гру.

Руслан Забулонов і Кирило Жовнір торік захищали кольори ХК «Кременчук». За Колорадо 19-річний Забулонов зіграв 18 поєдинків, віддавши шість результативних передач при 46 хвилинах штрафу. У 17-річного Жовніра один гол, одна результативна передача та 17 штрафних хвилин у 12 матчах.

Торік Писаренко виступав у складі юніорської збірної України, а Забулонов – у складі молодіжної збірної, повідомляє iSport.ua.

Залишити відповідь