У Росії коментатора звільнили за правду в ефірі

Спортивного коментатора Башкирського супутникового телебачення Азамата Муратова звільнили за підсумками його роботи на хокейному матчі пітерського «СКА» з клубом «Салават Юлаєв» з Уфи.

Про це повідомляє Сhampion.com.ua з посиланням на БИЗНЕС Online.

«Як я зрозумів, саме від мене вся республіка дізналася, що у генерального спонсора, єдиного спонсора «Салавата», є проблеми. Мабуть, тільки я розповів усім. Сьогодні вранці мені подзвонили і сказали, що більше я на БСТ не працюю», – повідомив він.

«Виходить, що ніхто не знав про те, що відбувається з фондом «Урал». За розкриття держтаємниці я і звільнений. Смішно. Засновники телеканалу БСТ порахували, що рано позначена проблема», – заявив Муратов.

«Я просто позначив занепокоєння. Останні два тижні, кожна людина, з якою я зустрічався, перше питання задавала про те, як там з фінансуванням клубу, чи отримують хлопці зарплату, яке майбутнє чекає «Салават».

На моїй сторінці ВКонтакте в опитуванні на цю тему проголосувало понад тисячи осіб. Всі знають про проблеми фонду. Напевно, не всім до кінця зрозуміло, які саме там проблеми, але про це я і не говорив», – повідомив він.

Залишити відповідь