Для проведення національної першості бракує четвертої команди

30 вересня в офісі Федерації хокею України відбулася робоча нарада представників хокейних клубів України, що мають намір брати участь у національному чемпіонаті.

На зустріч були запрошені представники усіх команд, які декларували свої наміри виступати в чемпіонаті протягом нинішнього міжсезоння. Проте на нараду прибули представники столичних «Дженералз», харківського «Витязя», а також хокейного клубу «Кременчук». Останні дві команди є потенційними новачками національного чемпіонату. Всі ці три колектива підтвердили свої наміри документально – підписали зі свого боку договір на участь у змаганні.

Усі вищеназвані команди висловили своє бажання розпочинати змагання у випадку наявності щонайменше чотирьох команд. Проте не зважаючи на відсутність четвертої команди, учасники наради обговорили формат проведення майбутнього чемпіонату.

Регулярний чемпіонат планується провести у щонайменше два кола спарених матчів (мінімум 12 ігор для кожної команди), після чого команди розіграють медалі в плей-офф. Команди відмовилися від турової системи проведення змагання, якою передбачалося проведення міні-турнірів на майданчику кожної з команд-учасниць. За пропозицією представника харківського «Витязя» Валерія Середенка більшість матчів чемпіонату відбудуться у вихідні дні. При цьому команди залишають за собою право збільшити кількість матчів чемпіонату у випадку наявності у них відповідних фінансових можливостей.

Наостанок було прийнято рішення, що чемпіонат розпочнеться не пізніше, ніж через 21 день після отримання підтвердження від четвертого учасника – йдеться у повідомленні прес-служби ФХУ.

Залишити відповідь