Дві юнацькі команди київського «Сокола» виступатимуть у Білорусі

«Сокіл-2002» стартує у щорічній першості Республіки Білорусь серед юнаків.

Перші два матчі київський колектив проведе в Мінську. Суперниками киян будуть однолітки з місцевої «Юності». Хлопці зіграють два спарених поєдинки 20-го та 21-го числа нинішнього місяця.

Суперниками «соколів» по групі стануть: «Шахтар» (Солігорськ), «Металург» (Жлобин), СДЮШОР-5 (Гомель), «Динамо» (Мінськ), ДЮСШ (Брест / Пінськ), ЦОР (Гродно) , «Хімік» (Новополоцьк).

Нагадаємо, що в минулому сезоні колектив, керований Владиславом Зозовським, завоював право виступати в групі «А» першості Білорусі серед юнаків 2002 р.н.

Варто додати, що в нинішньому році тренерський штаб команди киян поповнив легендарний воротар збірної України та київського «Сокола» Костянтин Симчук, який продовжує залишатися й тренером воротарів головної команди країни.

Другим колективом, який розпочне свій турнірний шлях у цьому сезоні, стане «Сокіл-2004». 26-го вересня, команда, під керівництвом Андрія Савченка стартує в своїй групі Першості Білорусі. Перші матчі «соколята» проведуть з суперниками з мінського «Динамо», повідомляє Fan News з посиланням на прес-службу ДЮСШ ХШ «Сокіл-Київ».

Залишити відповідь