Участь у чемпіонаті України підтвердив єдиний клуб

В федерації не знають, як врятувати турнір.

Федерація хокею України на своїй офіційній сторінці в Facebook звернулася до представників клубів, фахівців, журналістів і вболівальників з пропозицією оцінити можливі варіанти проведення національного чемпіонату. Про це повідомляє сайт XSport.

Зі звернення випливає, що раніше заявлений формат практично неможливий.

Поки що один клуб підписав з Федерацією хокей договір про участь у чемпіонаті України, а ще один – готовий передати документи в ФХУ. Назви клубів не уточнюються.

Також в тексті звернення розповідається, що на підготовчому етапі група експертів, до якої входили і відомі українські хокеїсти, провела роботу по створенню регламентів змагань. Розуміючи складну економічну ситуацію, фахівці передбачили в них мінімізацію витрат команд-учасниць. Також готовність допомагати клубам економити кошти висловила і національна федерація. Командам розіслали текст договору на участь в чемпіонаті з кількома варіантами кошторису витрат.

У зверненні ФХУ йдеться про те, що консультації з представниками клубів проводяться практично щодня, але все одно існує велика ймовірність скасування старту чемпіонату в заплановані терміни.

Намагаючись знайти вихід з найскладнішої ситуації, на сторінці ФХУ в Facebook пропонують відповісти на такі питання:

  1. Чи варто опускати планку національного чемпіонату до рівня аматорів?
  2. Чи варто хоча б на один сезон замінити клуби збірними командами областей?
  3. Можливо, є сенс згадати 90-ті роки і провести нетривалий груповий турнір в кінці березня, в якому і визначити чемпіона країни?

Нагадаємо, що в липні було скасовано створення Української Хокейної Ліги, так як тільки 5 клубів змогли підтвердити свою участь в чемпіонаті у встановлені терміни.

Залишити відповідь