Борис Колесніков: «Зустрінемося на трибунах»

Президент донецького хокейного клубу впевнений, що у ХК «Донбас» попереду ще багато нових перемог.

Борис Колесніков на своїй сторінці в Facebook розставив всі крапки над i з приводу майбутнього ХК «Донбас», президентом якого він є. Він, зокрема, написав:

«Перше. Наша мета була, є і буде – успіх клубу в КХЛ. Стратегія розвитку клубу завжди була спрямована на реалізацію цієї мети, і ніхто не має наміру цю стратегію переглядати.

Друге. Всі прекрасно бачать і розуміють ситуацію в Донецьку та області. Ми змушені враховувати обставини, які в даний момент не сумісні з виступом клубу на вищому рівні, і вносити корективи в наші плани. ХК «Донбас» узяв паузу в виступах у Континентальній хокейній лізі. Можу сказати тільки одне: як тільки на Донбас повернеться мир і порядок – повернеться і великий хокей. Це взаємопов’язані речі.

Третє. Ще місяць тому ми планували, що в найближчому сезоні ХК «Донбас» зіграє у чемпіонаті України. Однак одного нашого бажання мало, щоб проект під назвою «Українська хокейна ліга» відбувся. Не думаю, що спортсмени такого рівня, як Євген Белухін, Віктор Захаров, Олександр Матерухін та інші наші гравці повинні виступати в чемпіонаті з п’яти клубів, з яких три клуби – з нашої ж системи. Таким чином, у сезоні 2014-2015 наша перша команда йде у своєрідний академвідпустку.

Четверте. Всі наші гравці повинні мати ігрову практику. Тому вони будуть працевлаштовані в клубах, які виступають на найвищому рівні.

П’яте. Як без фундаменту неможливо побудувати будівлю, так і без дитячо-юнацького хокею ми не побудуємо національний хокей. Ми зробимо все можливе та неможливе, щоб навчання юних хокеїстів тривало. За найближчі чотири роки кількість хокейних шкіл буде збільшено до десяти. Ми повинні вийти на показники, коли щороку наші школи будуть давати 250 сімнадцятирічних випускників. Клуб уже зробив заяву, що в Донецьку продовжать роботу дитячі школи в льодових палацах «Лідер» і «Алмаз», а в Дружківці – в ЛДС «Альтаїр». І далі ми будемо тільки збільшувати їх кількість.

Шосте. Без національного молодіжного чемпіонату, що складається як мінімум з десяти команд – у національного хокею немає майбутнього. Ідея створення такого турніру в даний момент найбільша життєва та необхідна. Будемо працювати над цим проектом. Скептикам відповім коротко – вивчіть досвід німецького футболу за останні 10-12 років, і вам все стане ясно. Останній фінал Чемпіонату світу з футболу в Ріо – це результат цієї великої роботи. Це вершина Евересту, яку бачать багато, але не всі розуміють, яка основа під неї закладена.

І сьоме – для песимістів. В даний момент у клубу є всі можливості і готовність відновити повноцінну роботу в будь-який момент. Це відбудеться одразу, як тільки протистояння на Донбасі припиниться. Реконструкція Льодової Арени «Дружба» (яка не можливе без залучення іноземних фахівців), відновлення будівництва Арени «Кальміус», повернення клубу в КХЛ – до всього цього ми приступимо відразу, як зрозуміємо, що найстрашніша сторінка в історії нашого краю перевернута.

Упевнений, що в наступному сезоні ми обов’язково зустрінемося на трибунах. Інакше бути не може.

Дякую вам за небайдужу позицію і стурбованість долею улюбленого клубу».

Залишити відповідь