«Донбас» не братиме участі в чемпіонаті України

Клуб продовжує дотримуватися опублікованого раніше плану дій, взявши паузу у виступах в КХЛ до моменту стабілізації політичної та економічної ситуації в Україні.

Як повідомлялося раніше, черговим кроком донецького клубу стала подача заявки на участь в чемпіонаті України. Однак, згодом з’ясувалося, що тільки 5 клубів змогли підтвердити своє бажання зіграти у турнірі в рамках встановленого терміну і Українська хокейна ліга не буде сформована в цьому сезоні.

У числі цих п’яти клубів: ХК «Донбас», молодіжна команда донецького клубу «Альтаїр» з Дружківки та фарм-клуб донеччан ХК «Білий Барс» з Білої Церкви.

У зв’язку з цим, ХК «Донбас» вважає нелогічним утримувати гравців клубу від можливості працевлаштуватися в сильніших чемпіонатах, що дозволяють підвищувати рівень їх майстерності і приймає рішення не брати участь в українських змаганнях сезону 2014/2015 рр..

«На даний момент, для того, щоб зберегти боєздатність гравців Донбасу, для того, щоб вони мали ігрову практику, ми відпустимо їх в інші клуби, в інші чемпіонати. Ми продовжуємо розвивати регіональний, юнацький та дитячий хокей в Донбасі.

У Донецьку продовжать роботу дитячі школи в льодових палацах «Лідер» і «Алмаз», а в Дружковці – ЛДС «Альтаїр». На жаль, після всім відомого нелюдського підпалу та пограбування, стала неможливою робота дитячої школи в донецькій Льодовій Арені «Дружба».

Втім, всі ми сподіваємося на краще. Наші плани залишилися незмінними – повернутися в КХЛ тоді, коли політична та економічна ситуація в Україні дозволить це зробити», – цитує головного тренера ХК «Донбас» Олександра Годинюка xsport.ua.

У зв’язку з цим, хокейний клуб Донбас дякує гравцям, які раніше дали згоду виступати в чемпіонаті України у складі донецького клубу.

«Це дуже нелегкий крок, але робиться він в інтересах самих гравців. Зараз можливості для інших кроків немає», – підсумував Годинюк.

Залишити відповідь