Цьогорічний чемпіонат знову відбудеться під егідою ФХУ

ФХУ отримала офіційну інформацію від ініціативної групи «Українська хокейна ліга» щодо неможливості проведення чемпіонату України в сезоні 2014/2015 років під егідою УХЛ.

Федерація хокею України не передавала права на проведення національного чемпіонату в сезоні 2014/2015 років. Позиція Федерації щодо проведення чемпіонату залишається незмінною, а робота щодо підготовки нормативно-правової бази майбутнього чемпіонату знаходиться на завершальному етапі. Втім наразі серйозне занепокоєння викликає кількість команд, що на сьогодні мають намір брати участь у чемпіонаті.

З впевненістю можна сказати, що чемпіонат України з хокею в сезоні 2014/2015 років буде організовано під егідою Федерації хокею України. Наразі ведеться робота по пошуку партнерів та спонсорів щодо залучення фінансових ресурсів для покриття видатків, що лягають на плечі організатора.

Нагадаємо, раніше було визначено формат змагань УХЛ, участь у якій офіційно підтвердили хокейні клуби «Донбас», «Альтаїр», «Дженералз» і «Кременчук».

One thought on “Цьогорічний чемпіонат знову відбудеться під егідою ФХУ

Залишити відповідь