Дитячий ХК «Придніпровськ» – срібний призер турніру в Ізраїлі

Дніпропетровська команда хокеїстів 2003-2004 років народження виступила на Першому міжнародному турнірі «Ice Peaks Cup», що 24-27 червня проходив у місті Холон.

Змагання відбулися у наступному форматі: чотири ізраїльські команди 2001 р. н. та «Придніпровськ» 2003-2004 р. н. зіграли одноколовий турнір – повідомляє сайт ФХУ.

24 червня дніпропетровці перемогли «Dragons Nes Ziona» 9:6, а потім без перерви розпочали матч проти «Falcons Zoran», у якому поступились 4:8. Два інші поєдинки «Придніпровськ» зіграв проти «Devils Rishon» (3:4 ОТ) та «Scorpions Holon» (9:0).

За підсумками групового турніру українці потрапили до фіналу змагань, де знову поступилися «Falcons Zoran» 1:7.

Насамкінець, перед поверненням до України «Придніпровськ» провів товариський матч проти «Maccabi Metulla Eggenbreggers», у якому переміг 4:3.

Зазначимо, що тренери «Придніпровська» (О. Лаломов, С. Зубков, О. Чекришов та М. Остяков), окрім підготовки своєї команди, проводили матчі в якості арбітрів у полі, дали суддівський майстер-клас, а також зіграли у матчі ветеранів хокею України та Ізраїлю. До слова, матч ветеранів, який відбувся 27 червня, завершився перемогою наших співвітчизників 7:3.

Залишити відповідь