НХЛ. Топ-10 підписань тижня

Ми спробували визначити 10 команд, котрі витратили гроші найвдаліше в співвідношенні «ціна-якість».

До слова, лише за перші два дні божевілля на ринку вільних агентів-2014 30 команд НХЛ витратили в цілому понад півмільярда доларів, що стало абсолютним рекордом в історії ліги.

1. Даллас Старз

Генменеджер Джим Нілл проробив відмінну роботу, зумівши підписати форварда Алеша Хемскі й обміняти з «Оттави» його партнера по нападу Джейсона Спеццу. Разом з Джеймі Бенном, Тайлером Сегіном та Валерієм Нічушкіним перші дві ланки «Зірок» напевно наводитимуть жах на оборону суперників.

«Даллас» також підписав контракти з нападником Патріком Івзом і голкіпером Андерсом Діндбаком, покликаним підміняти Карі Лехтонена.

2. Сент-Луїс Блюз

«Блюзмени» підписали одного з найбажаніших вільних агентів цього літа Пола Штясни. Колишній центрфорвард «Колорадо», которий народився в Сент-Луїсі, додасть потужності й без того добре укомплектованій атаці команди. Також в «Блюз» з КХЛ прийшов фін Йорі Лехтера, який напевно швидко знайде спільну мову зі своїм колишнім партнером по «Сибіру» Володимиром Тарасенком.

3. Флорида Пентерз

«Пантери» підписали двох потенційних форвардів перших ланок Дейва Болланда та Йоссі Йокінена, а також «поліцейського» Шона Торнтона й захисника-ветерана Уіллі Мітчелла, щойно вигравшого Кубок Стенлі з «Кінгз». З першим номером драфта-2014 Аароном Екбладом і Роберто Луонго у воротах «Пантерам» цілком під силу в наступному сезоні поборотися за путівку в плей-офф.

4. Тампа Бей Лайтнінг

Генменеджер Стів Айзерман зробив кілька вправних ходів, підписавши стабільного захисника Антона Стролмана та габаритного форварда Брайана Бойла, вправного в силовій боротьбі і при грі в меншості. Колишні одноклубники по «Рейнджерс» приєднаються до свого колишнього партнера Райана Келлахена. Також «Тампа» підписала російського ветерана Євгена Набокова, якому судилося бути другим номером основного голкіпера команди Бена Бішопа.

5. Баффало Сейбрз

«Клинки» серйозно зміцнили оборону, підписавши досвідченого Анджея Мезароша та вимінявши у «Канадієнс» Джоша Горджес. Атака команди також отримала солідне посилення в особі снайпера Метта Мулсона і колишнього капітана «Канадців» Брайана Джіонта

6. Чикаго Блекхокс

Стен Боумен зумів зберегти практично весь склад, підписавши при цьому в недавньому минулому зоряного центрфорварда Бреда Річардса, який, втім, може відкрити в собі третю молодість у напханому талантами «Чикаго».

7. Ванкувер Кенакс

«Кенакс» зуміли роздобути кращого голкіпера на ринку в особі великодосвідченого Райана Міллера, який напевно допоможе команді поборотися за путівку в плей-офф. «Ванкувер» також підписав колишнього форварда «Арізони» Радіма Врбата, покликаного додати атакуючої потужності.

8. Піттсбург Пінгвінз

«Пінгвіни» втратили одного з провідних захисників Метта Нісканена, але новоспечений запеклий генменеджер Джим Рутерфорд зумів переконати одного з найбільш «гарячих» вільних агентів Крістіана Ерхоффа підписати однорічний контракт з «Піттсбургом». Колишній захисник «Баффало» напевно стане гідною заміною Нісканену.

9. Вашингтон Кепіталз

«Столичним» було необхідно термінове зміцнення оборони, і вони забрали у прямих конкурентів «Пінгвінів» вищезгаданого Нісканена, а також Брукса Орпіка. І якщо перше придбання можна назвати вдалим, то з приводу другого питань не ставить лише ледачий. Хочеться вірити, що посередній силовик Орпік зможе розкритися в новому виді, хоча віриться в не дуже.

10. Нью-Йорк Айлендерс

«Остров’яни» та їх легендарний менеджмент нарешті зумів зробити хоч трохи толкові придбання, взявши «збірну СНД» в особі забивного білоруса Михайла Грабовського та «робочої конячки» з «Торонто» Миколи Кулеміна. Сподіваюся, це посилення допоможе невиразним «Айлендерс» вперше за кілька років створити хоча б подобу боротьби за путівку в плей-офф.

Василь Осипов, NHL.com

Залишити відповідь