Юні білоцерківські футболісти – чемпіони “RM Cup – 2019”

Фото: Рух Молоді

10-11 травня у Білій Церкві пройшов відкритий турнір з футболу серед дітей 2011-2012 р. н. Турнір організовано Євгенієм Фещенком під егідою БФ «Рух Молоді» та за підтримки Управління освіти і науки БМР. Цього року у змаганнях взяли участь 12 команд – повідомляє офіційний сайт БФ «Рух Молоді».

  • Група А: «Рух Молоді» Біла Церква, «Red Dragons 2012» Бровари, «Фенікс» Житомир, «Динамо» Фастів.
  • Група Б: «КО ДЮСШ-Рось» Біла Церква, «ОРІОН» Сквира, «Арсенал» Біла Церква, «ДЮСШ» Фастів.
  • Група В: ПФК «Рось» Устинівка, «ДЮСШ» Прилуки, «Атлант» Бориспіль, «Титан 2011» Київ.

Кожна з команд у перший день провела по три гри і за результатами матчів у фінал, боротися за призові місця вийшли: «Рух Молоді» Біла Церква, ДЮСШ Фастів та «Титан» Київ.

Не дивлячись на те, що футболісти проводили по декілька матчів на день, маленькі спортсмени охоче приймали участь у конкурсах які проводились під час турніру, так за підсумками 2 днів Королем жонглювання став Даніель Романчук «Рух Молоді», а кращим пенальтістом – Мошков Сава ДЮФК «Титан». Також були визначені: кращий бомбардир – Даніель Романчук «Рух Молоді», кращий захисник – Пушняк Матвій «Рух Молоді», кращий нападник – Луценко Тимур «Титан», кращий голкіпер – Іванов Марк «Арсенал», кращий гравець – Федорчук Матвій «ДЮСШ» Фастів.

Турнір завершився і ми маємо наступних переможців: 3 місце – «Титан» Київ, срібний призер – «ДЮСШ» Фастів, а чемпіоном RM Cup – 2019 стала команда «Рух Молоді» Біла Церква.

Залишити відповідь