ПФЛ пропонує нові варіанти обміну командами між першою та Прем’єр-лігою

Президент Професіональної футбольної ліги України Сергій Макаров звернувся до генерального директора Прем’єр-ліги Петра Іванова з пропозиціями щодо зміни формату змагань у елітному дивізіоні.

Наразі формат обміну між першою лігою й УПЛ - 1-1
Наразі формат обміну між першою лігою й УПЛ – 1-1

У листі від 13 січня за підписом Сергія Макарова йдеться про необхідність дотримання спортивного принципу, «слабкі місця» формату з двох етапів, а також про доцільність включення центральних матчів першої ліги до телевізійного пулу, повідомляє Fan News посиланням на прес-службу ПФЛ.

Зокрема, в документі зазначається, що одним із шляхів посилення спортивної інтриги та підвищення інтересу до матчів є збільшення зони обміну між ПЛ і першою лігою.

Оптимальними президент ПФЛ називає наступні варіанти:

– команди, що посіли 2 останніх місця за результатами чемпіонату, переходять до першої ліги. Команда, що посіла 3 з кінця місце, проводить етап плей-офф за місце в ПЛ з командою, що посіла 3 місце в чемпіонаті першої ліги;

– команда, що посіла останнє місце за результатами чемпіонату, переходить до першої ліги. Команди, що посіли 2 та 3 з кінця місця, проводять етап плей-офф за місце в ПЛ з командами, що посіли 2 та 3 місця в чемпіонаті першої ліги.

Також у листі повідомляється, що всі п’ять клубів першої ліги, які висловили бажання проходити процедуру атестації згідно з вимогами Регламенту ФФУ з атестації футбольних клубів Прем’єр-ліги України («Зірка» Кіровоград, «Черкаський Дніпро», «Геліос» Харків, «Оболонь-Бровар» Київ, «Іллічівець» Маріуполь), наразі не мають фінансових заборгованостей або інших проблем економічного характеру.

Залишити відповідь