На Білоцерківській велосотці змагалися 300 учасників з України та закордону

9 червня відбулися змагання “ВелоСОТКА Біла Церква – 2019”. Взяли участь близько 300 учасників з різних міст України.

На старт вийшли аматори і професіонали з Києва, Білої Церкви, Вишневого, Львова, Донецька, сіл Шкарівка, Матюші, Поправка та інших. Серед спортсменів були й іноземці – з Великої Британії та Польщі, повідомляє Gazeta.ua.

“Я навіть не ставав. Маршали працювали дуже потужно, на ходу давали воду, банани. Важко, але, пригальмувавши, можна було взяти. Так і пролетіло 98 км. Трохи не вистачало харчування. На фініші були тільки канапе і вода. Вже після вручення медалей волонтери та організатори давали нам по 3 бутери і багато води”, – говорить Мар’ян Бобалік.

Велосипедисти долали дистанцію 100 км. Їх розділили на категорії залежно від типу велосипеда – шосейного чи МТВ. За кількістю видів транспорту спортсменів було порівну. Більше 40 переможців нагородили за віковими категоріями.

Найкреативнішою парою стали Марина Томченко із села Шкарівка та Олександр Кабула з Білої Церкви.

“Підкорила 100 км за чотири години і 14 хвилин. Отримала величезне задоволення від цьогорічної велосоточки: нова траса, гарнющі краєвиди, красиві медалі та цікаві конкурси. Цьогоріч на 1 годину і 9 хвилин проїхала швидше. Наша пара перемогла в номінації “Креативна пара”, – ділиться враженнями учасниця Марина Томченко.

Учасників нагородили медалями, а переможці отримали статуетки та подарунки від спонсорів. Переможцям у командному заліку вручили кубки. Ними стала команда Velobazar-Cadence90.

Велосипедне змагання у Білій Церкві проводять удруге. Чоловіки і жінки проїхали 100 км у форматі шосейних перегонів.

Залишити відповідь