Що таке осінь: поради велосипедистам

Прості правила, що допоможуть велолюбителям пережити осінь без зайвих пригод.

Осінь – тривожна пора не лише для школярів. За статистикою, цей період традиційно супроводжується збільшенням дорожньо-транспортних пригод, у тому числі – за участі велосипедистів.

Fan News запитав досвідчених ровестів, про що слід пам’ятати восени, аби зробити поїздки двоколісним якомога безпечнішими. До вашої уваги – кілька найпопулярніших рекомендацій від веловодіїв.

Темрява – ваш ворог

Пам’ятайте, що світлим літнім вечорам прийшов кінець, а в темряві навіть добре знайома дорога приховує чимало небезпек. За можливості, плануйте свій час так, щоб не бути в дорозі у темну пору доби. Обов’язково обладнайте свого залізного друга фарою – ціни на них стартують від декількох гривень, тоді як відсутність такої може коштувати значно більше.

Слідкуйте за погодою

Осінні примхи природи створюють чимало незручностей. По-перше – це часті дощі, про негативні наслідки яких для велосипедистів годі й говорити. По-друге – похолодання, ігнорування якого при виборі гардиробу загрожуватиме вашому здоров’ю. Словом, перш ніж кудись їхати – погляньте прогноз погоди, можливо, сьогодні краще залишити велосипед удома.

Остерігайтеся крадіїв

Навіть якщо ви звикли використовувати велосипед лише влітку – не варто забувати про нього восени. Чимало людей, які залишають власний ровер на зберігання в гаражі чи на дачі, стають жертвами велокрадіїв. Потурбуйтеся, аби місце стоянки вашого транспортного засобу було достатньо захищене, не спокушайте злочинців легкою здобиччю.

Сподіваємось, дані поради стануть вам у нагоді, а осінь асоціюватиметься лише з мальовничими пейзажами.

Залишити відповідь