На вихідних у Києві обмежать рух через велозмагання

В рамках програми святкування Дня Києва 29, 30 і 31 травня у восьмий раз в столиці пройде масштабна традиційна міжнародна велогонка Race Horizon Park 2015.

Зверніть увагу, що на час заїздів буде перекрита частина вулиць для проїзду автомобілів, по яких пройде маршрут гонок.

rhp-ad

29 травня, в п’ятницю в Голосіївському районі відбудеться велогонка Horizon Park Race for Peace. Вже стала традиційною і символічною велогонка Миру. Більше 100 велогонщиків з 13 країн Європи проїдуть вулицями Києва, таким чином, висловлюючи свою солідарність нашій країні і підтримку. І підтвердять, що Київ – безпечне і мирне місто. На відкритті заходу українські діти випустять у небо білих голубів, як символ миру, а спортсмени перед стартом відпустять 100 білих кульок зі своїми побажаннями миру Україні. Маршрут по пр. Голосіївський, вул. Голосіївська, пр. Науки, вул. Блакитного, вул. Героїв оборони буде перекритий орієнтовно з 9:00 до 14:30.

30 травня, в суботу на Хрещатику пройде наймасовіше спортивне змагання до Дня міста. Традиційна велогонка на Хрещатику з 60-річною історією, яка переросла за ці роки в масштабне велосвято: всеукраїнський парад велолюбителів Велодень і міжнародна велогонка Horizon Park Race Maidan. А також вперше відбудетьсяВідкритий кубок ФВСУ на призи Horizon Park, в якому візьмуть участь, як чоловіки-велолюбителі, так і найтитулованіші українські велогонщиці, наприклад, як Анна Соловей, срібна призерка Чемпіонату світу на шосе. Маршрут по Європейській площі, вул. Хрещатик, вул. Велика Васильківська, вул. Ковпака, вул. Антоновича, Либідській площі буде перекритий орієнтовно з 9:00 до 17:30.

31 травня, у неділю велосипедний вікенд завершиться в Солом’янському районі. Тут пройдуть вже традиційні змагання для любителів Horizon Masters Cup (чоловіки і жінки від 16 до 60+ років), в яких у минулому році взяв участь посол США Джеффрі Р. Пайетт, організатори очікують його побачити і в цьому році. Також відбудеться вже класична професійна міжнародна велогонка Horizon Park Classic. Маршрут по вул. Миколи Грінченка, вул. Кіровоградська, пр. Червонозоряний, вул. Андрія Головка, вул. Солом’янська, вул. Протасів Яр буде перекритий орієнтовно з 9:00 до 16:30.

Залишити відповідь