АНОНС: Білоцерківський стандартик [01.06.2019]

Під час Еко-Пікніку 1 червня відбудеться незабутня подія для батьків та їхніх дітей. Реєстрація на старті триватиме з 14:30-15:00 біля головної сцени Еко-Пікніку. Там ми чекатимемо і на зареєстрованих попередньо учасників. Початок заходу о 15:00. Усіх чекаємо з нетерпінням.

Заїзд на велосипедах, топовелах, толокарах! Тепер дітки зможуть позмагатися зі своїми ровесниками й абсолютно кожен стане переможцем та отримає сюрприз!

Для того, щоб узяти участь у «Білоцерківському Стандартику» необхідно попередньо зареєструватися. Ми хочемо, щоб асболютно кожен залишився задоволеним і турбуємося про своїх учасників. Тож на що ви чекаєте! Реєструйтеся на активний захід для ваших дітей «Білоцерківский Стандартик»!

Важлива інформація

З собою бажано мати шолом та вид транспорту, на якому буде змагатися ваша дитина. Усі учасники в шоломах отримають додаткові призи від організаторів. За більш детальною інформацією телефонуйте 0679169304 (Ольга). Місце проведення та час буде опубліковано згодом, тож слідкуйте за нашими новинами у Facebook.

Вікова категорія 2-3 роки бере участь на толокарах, топовелах тощо. Для пересування використовує метод відштовхування ногами. Загальна довжина прямої траси складатиме 50 метрів. Одночасно на дистанції будуть присутні 2 учасники. Присутність як мінімум одного з батьків обовязкова. Якщо батьків буде двоє, дитині буде приємніше. Після фінішної прямої на дітей очікують приємні сюрпризи.

Вартість реєстрації – 20 грн

Вікова категорія 4-5 роки бере участь на толокарах, топовелах, велосипедах з двома додатковими колесами позаду тощо. Для пересування використовує метод відштовхування ногами або крутіння педалями. Загальна довжина прямої траси складатиме 100 метрів. Одночасно на дистанції будуть присутні 2 учасники. Присутність як мінімум одного з батьків обовязкова. Після фінішної прямої на дітей очікують приємні сюрпризи.

Вартість реєстрації – 20 грн

Вікова категорія 6-7 років бере участь на велосипедах з двома додатковими колесами позаду, звичайних велосипедах тощо. Загальна довжина кола складатиме 150 метрів. Одночасно на дистанції будуть присутні всі зареєстровані учасники. Присутність як мінімум одного з батьків обовязкова. Якщо батьків буде двоє, дитині буде приємніше. Після фінішної прямої на всіх дітей очікують приємні сюрпризи. Перших трьох фінішерів організатори та спонсори заходу відзначать переможними медалями.

Вартість реєстрації – 25 грн

Зверніть увагу!

Реєстрація вважається завершеною лише після повної оплати участі (окремо можна домовитись з організаторами по телефону про сплату на старті) Будь ласка, зверніть увагу, що нові реєстрації додаються протягом двох рабочих днів.

Зареєструйтеся  на подію шляхом заповнення цієї форми.

Залишити відповідь