Розпочався чемпіонат Київської області з велоспорту в Білій Церкві

Хліба і видовищ! Хто не знає класичний вислів? Ну з хлібом у нас все гаразд, а ось з видовищами. Хоча, хвилиночку, а чи вміємо ми розгледити справжнє мистецтво?
Сьогодні в Білій Церкві в центрі міста стартувала весняна велосипедна багатоденна гонка.
Дуже багато учасників, але еліта Українського велоспорту заявилася в останньому заїзді .
20 кіл мали визначити переможця. На 4 колі , як завжди , потужно у відрив пішов заслужений майстер спорту Володимир Дюдя. Вдумайтесь, восьмиразовий чемпіон Європи, Володарь Кубку Світу! Перераховувати його досягнення і перемоги можна дуже дуже довго, але повернемось до гонки. Разом з ним у відриві були ще 4 велогонщиків, за ними мчався у вздогін пелетон з 40 спортсменів, але тільки один з них, з справжньою хваткою леопарда тонко відчував всі переплетіння
боротьби. За два кола в неочікованому місці наодинці рванув колега по команді Артем Теслер, майстер спорту міжнародного класу, Бронзовий призер Кубку Світу, неодноразовий переможець і призер найпристижних велогонок. До речі, саме Артем Теслер, разом зі спортсменами аматорського Білоцерківського велоколективу In Velo Veritas в драматичній гірській гонці здобув перемогу в першому розіграші всесвітньо відомого велосипедного формату Gran Fondo і назавжди вписав наше місто в історію розіграшу цього формату. Але вертаємось в гонку. Володимир притримав відрив, дочекався колегу по команді і потім коло за колом нарощували свою перевагу над пелетоном. За коло до фінішу знов для усіх неочікувано у фінальний відрив піщов Артем, переслідувачі не змогли вчасно відповісти і єдиним бажанням було не стати 4 і не проскочити повз подіум. У підсумку Артем перший, Володимир в яскравому контактному фініші другий.
Ось такий видовищний спектакль нам подарували наші Білоцерківські майстри.
Але це лише половина новин. 9 вересня 2018 року Артем і Володя разом з велосипедистами In Velo Veritas організують для білоцерковчан грандіозне велосипедне свято – велосотку «Білоцерківський стандарт» . Особисто познайомитись, поспілкуватись під час велосотки з нашими славетними майстрами зможе кожен учасник майбутнього велосипедного свята. Слідкуйте за нашими анонсами в фейсбуці і на сайті http://bcstandart.in.ua/ будьте активними, слідкуйте за новинами, змінюйте наше місто!

Нагадаємо що 6 квітня в період з 10.00 год. до 15.00 год буде внесено зміни до руху автомобільного транспорту за маршрутом: перехрестя вул. Голубиної та проспекту Князя Володимира до перехрестя з вулицями Л. Павлюченко, Заярська та в зворотному напрямку: 

Залишити відповідь