24 березня у Білій Церкві відбувся фестиваль «Тато, мама, я – спортивна сім’я»

Фестиваль «Тато, мама, я – спортивна сім’я»24.березня 2018 року в місті Біла Церква відбулись змагання міський Білоцерківський та Київський обласний 1–й і 2-й етапи Всеукраїнського фестивалю «Тато, мама, я – спортивна сім’я» організаторами яких є Управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації, Київський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», Управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради, Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Генеральним партнером фестивалю виступила компанія NOVUS. Підтримала змагання Міжнародна громадська організація «Федерація жінок за мир у всьому світі».

Участь у фестивалі взяли 15 сімей, що представляли підприємства, установи і організацій міста Біла Церква та Білоцерківського району, яких зустрічали на параді гучними оплесками вболівальники від кожної організації.
В урочистій частині змагань до учасників з привітанням і побажаннями звернулися В.п. начальника управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради Катерина Литвиненко, директор Київського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Денис Мірзоєв, почесні гості і партнери фестивалю директор супермаркету NOVUS в м. Біла Церква Людмила Юрковец та голова Міжнародної громадської організації «Жінки за мир у всьому світі» Тетяна Кацеба.
Програма фестивалю складалась з 4 конкурсів-естафет (три рухові і Дарц – метання дротиків на влучність у ціль).
По закінченню змагань, місця серед сімей учасниць міського Білоцерківського та Київського обласного 1–й і 2-й етапу Всеукраїнського фестивалю «Тато, мама, я – спортивна сім’я» розподілились таким чином:

Переможці змагань сім’я Фесенко «Білоцеріввода»

Срібні призери змагань сім’я Деркач КЗ БМР ДЮСШ №2

Бронзові призери змагань Сім’я Добровольські КЗ БМР ДЮСШ №1

Всі сім’ї отримали подарунки від генерального партнера змагань компанії NOVUS, також були нагородженні за участь дипломами та медалями від Білоцерківського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», а переможці отримали кубок і право представляти Київщину в фіналі на Всеукраїнському фестивалі «Тато, мама, я – спортивна сім’я». Цінні подарунки призерам були вручені від постійних партнерів змагань Міжнародної громадської організації «Жінки за мир у всьому світі».

В нашому місті традиційно, щороку проводиться фестиваль «Тато, мама, я – спортивна сім’я». Вітаємо білоцерківських спортсменів і гостей з хорошим стартом в новому сезоні.
Висока роль сім’ї в системі фізичного виховання населення є найважливішим осередком та пріоритетним завданням центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», а організація активного сімейного дозвілля в місті Біла Церква ведеться на високому рівні, про що свідчить активна позиція родин та результати фестивалю.
Чекаємо достойну конкуренцію інших районів Київщини в 2019 році, що складуть в 2-му етапі Всеукраїнського фестивалю «Тато, мама, я – спортивна сім’я» щоб представляти в фінальні на Всеукраїнському фестивалі «Тато, мама, я – спортивна сім’я».

Фото можна переглянути тут

3 thoughts on “24 березня у Білій Церкві відбувся фестиваль «Тато, мама, я – спортивна сім’я»

  1. Ау,товарищи!!!! Меня( семья Добровольских) не наградили!!!И наше занятое место должно вообще быть вторым!!!!!!! Одним словом БАРДАК!!! Я возмущена!!!!! Позор организаторам ,а в частности: управління з фізичної культури та спорту КОДА, Київський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», управління молоді та спорту м. Біла Церква, Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»!!!!

Залишити відповідь