Білоцерківські велогонщики отримали нагороди від «AUDAX CLUB PARISIEN»

Нагородження велосипедних марафонців.
Стати велосипедним марафонцем може… Так, може кожен, хто кидає виклик собі, часу, простору і має двоколісного друга.  В 1904 році у Франції був заснований велосипедний клуб  «AUDAX CLUB PARISIEN»   і саме він сьогодні проводить  супервеломарафони  на відстані від 200 до 1200 кілометрів.  Не залишились осторонь  і спортсмени найбільшої аматорської велокоманди України з Білої Церкви, що назвали себе «In Velo Veritas» ( у перекладі з латини – істина у велосипеді).
У 2016 році нашим першим рандонером став Віталій Кириченко , а вже за рік семеро білоцерківців взяли участь у всесвітньому заході і в травні 2017 року подолали 200 кілометровий бревет  за встановлений час. Згодом двоє  веловідчайдух  впорались з 300 кілометровим марафоном.
Відзначити таку подію  вирішили урочисто і 28 лютого на велобазі ДЮСШ «Богатир»  зібрався майже весь чисельний колектив велокоманди.  Нагородити перших білоцерківських веломарафонців завітали:  секретар міської ради Вадим Кошель, начальник управління з питань молоді і спорту БМР Катерина Литвиненко, заступники начальника управління з питань молоді і спорту Валентина Коросько, представник спортивного відділу Сергій Серьогін , заступник директора  Київської обласної спеціалізованої дитячо – юнацької школи  олімпійського резерву «Промінь» з велосипедного спорту Артем Теслер,  директор  ДЮСШ «Богатир» Валерій Падалець.
Почесними грамотами міського голови і медалями клубу «AUDAX CLUB PARISIEN»  були нагороджені:
Баранов Олексій, Бірюков Олександр, Дідик Руслан, Зіглін Олег, Кириченко Віталій, Куксінов Сергій, Токаренко Ярослав. Старший тренер ДЮСШ «Богатир»  Володимир Зюлковський в свої 75 років  вже вдруге поспіль стає переможцем найбільшого велосипедного івенту Київщини «Київської велосотки»      За видатне спортивне досягнення він був нагороджений Почесною грамотою міського голови і цінним подарунком.
Наступним питанням зустрічі була організація масового велосипедного заходу «Білоцерківський стандарт», в  якому можуть взяти участь всі бажаючи лише за наявності велосипеда. Захід вирішено провести на День міста у вересні 2018 року.
Останнім, але структурно важливим питанням були вибори Голови Білоцерківської міської федерації велосипедного спорту.  Одноголосним рішенням велосипедне життя міста очолить Артем Теслер.

One thought on “Білоцерківські велогонщики отримали нагороди від «AUDAX CLUB PARISIEN»

Залишити відповідь