Білоцерківці вибороли нагороди на першому чемпіонаті України з волейболу на снігу

3-4 лютого 2018 року в місті Шостка Сумської області відбувся історичний перший чемпіонат України з волейболу на снігу! Участь в якому серед чоловіків взяло зразу дві пари з Білої Церкви (на жаль ще одна пара не взяла участь по причині хвороби одного з учасників). Білу Церкву представляли пари Антон Дідик / Вадим Бур’ян та Костянтин Нестеренко/Віктор Азаров. Взагалі участь серед чоловік в чемпіонаті взяло 14 команд, а серед жінок 7 команд. У волейболі на снігу перемагає та команда яка набере 11 м’ячів і маючи розрив у 2 м’ячі.
Перші два етапи наші команди пройшли майже на одному диханні перемігши суперників з рахунком 2:0, а уже за вихід в 1/2 фіналу сітка звела наші команди між собою. Білоцерківське дербі видалося цікаве та напруженим но сьогодні сильнішими виявилася пара Нестеренко/Азаров які перемогли з рахунком 2:1 13-11, 6-11, 11-9. Парі Бур’ян/Дідик видався був шанс пробитися в полу фінал та зуміли перемогти своїх суперників з рахунком 2:0.
В 1/2 фіналу пара Бур’ян/Дідик хотя і програла майбутнім чемпіонам 0:2, але найбільше боротьбу нав’язали саме наша пара 11 – 9 та 12 – 10. А от пара Нестеренко/Азаров зуміли пробитися до фіналу перемігши суперників з рахунком 2:0.
В іграх за перше та третє місце наші команди заново закінчили свої ігри 2:0 тільки тепер пара Бур’ян/Дідик перемогла, а Нестеренко/Азаров в напруженій боротьбі програли за право стати першими чемпіонами України.
Вітаємо наших Білоцерківців із завоюванням срібних та бронзових нагород на першому історичному Чемпіонаті України з волейболу на снігу

 

Залишити відповідь