Гравці Спортліцея допомагають збірній України U-19 вийти у другий етап відбору на ЧЄ

З 11 по 13 січня у Черкасах відбулися матчі кваліфікаційного раунду ЧЄ-2018 серед збірних дівчат U-19. Окрім України в групі за путівку в наступний раунд відбору на ЧЄ боролися збірні Швеції, Кіпру та Ісландії. Що приємно що основу збірної складали дівчата які зараз навчаються або навчалися та грали за білоцерківську команду Спортліцей. Зараз захищають честь Білої Церкви Анна Шумейко (капітан збірної України) та Анна Харчинська, також за збірну грає випускниця Спортліцея Анастасія Яремчук (зараз грає за Хмельницький Новатор у вищій лізі) та Христина Франк (в тому сезоні грала за Спортліцей) для якої був дебют в грі за збірну України.
В першій грі суперницями нашої збірної була збірна Швеції. Гра видалася дуже напруженою спочатку суперниці обмінялися виграними партіями, але потім наші дівчата зібралися та показали все-таки хто фаворит гри та довели гру до перемоги з рахунком 3:1 (25:23, 18:25, 25:12, 25:18)(23:25, 25:18, 12:25, 18:25) статистика
В другий день змагань суперником була команда Кіпру яку перемогли з рахунком 3:0 (25:17, 25:17, 25:11) статистика .
В останній день змагань нашу збірну уже влаштовувала і поразка з рахунком 2:3 щоб пробитися далі, але наші дівчата вийшли налаштовані тільки на перемогу. Та здобули впевнену перемогу 3:0 (25:23, 25:8, 25:17) та цим оформили вихід в наступний раунд кваліфікації на ЧЄ.
Що приємно увесь турнір відіграли в старті Анна Шумейко, Анастасія Яремчук та Христина Франк (Христина тільки в стартовій партії розпочала не в старті) та внесли суттєвий вклад у те що збірна пробилася далі
Переможці кожної групи пройдуть до другого туру, який відбудеться у квітні. Його учасники будуть розбиті на сім груп по чотири збірні. Переможці пройдуть одразу до фінальної частини. Команди, які посядуть другі місця і найкраща команда, що посяде третє місце, зіграють у третьому турі кваліфікації в кінці червня – початку липня. Третій тур складається з двох груп по чотири команди. У фінал вийдуть збірні, які посядуть перше і друге місця. Фінальна частина чемпіонату Європи-2018 пройде в Албанії з 1 по 9 вересня.

Залишити відповідь