Спортліцей заново здобуває дві виїзні перемоги в Чемпіонату України з волейболу серед жіночих команд вищої ліги

22 та 23 грудня в Хмельницькому відбувся третій тур Чемпіонату України з волейболу серед жіночих команд вищої ліги в якому бере участь команда з Білої Церкви ВК Спортліцей.
Наша команда після двох поразок у дома жадали реабілітуватися. Тур видався заново вдалий для наших дівчат виїзний. В перший ігровий день туру Спортліцей зустрічався з СК “Академія” ЗІЕІТ яких наші дівчата виграли дуже впевнено 3:0 (25 – 17; 25 – 11; 25 – 14). В другий ігровий день Спортліцей зустрічався з СК “Полтава-СДЮСШОР №2”, гра видалася більш напружена, спочатку суперники перемогами в партіях, здавалося що заново історія повториться і команди обміняються партіями, але в 4 партії зібралися і провели четверту партію наші дівчата більш зібраніше та виграли партію та гру одночасно з рахунком 3:1 (25-16; 18-25; 25-11; 25-22).
Після трьох турів в активі нашої команди 4 перемоги в 6 іграх і посідають 6 місце із 12 команд які беруть участь в Чемпіонаті України.
Наступний тур Спортліцей проведе 27 та 28 січня, ігри будуть відбуватися у Білій Церкві, суперницями наших дівчат будуть команди ВК Полтавчанка (посідає 4 місце) та ВК “Львів’янка” ЛДУФК-Скіф (посідає 9 місце) бажаємо успіху на рідному майданчику!

В даний час зразу 5 гравців Спортліцея перебувають у складах юніорських збірних України Ю15 та Ю17 готуючись до відбіркових ігор до чемпіонату Європи

Залишити відповідь