“Вами пишається Білоцерківщина”: всі спортивні досягнення-2017

Талановиті, цілеспрямовані, з міцним характером люди, які не тільки прагнуть в усі часи отримати “пальму першості”, а й підтверджують, що вона дійсно належить їм, білоцерківцям. Ці спортсмени довели, що вміють перемагати і на футбольних полях, і на легкоатлетичних доріжках, і на боксерських рингах, на борцівських килимах і татамі. Протягом року вони взяли участь у понад 100 змаганнях — чемпіонатах, першостях району та Київської області, України, Європи, світу з різних видів спорту. Вибороли 589 медалей, 194 з яких золоті. Талановита молодь Білої Церкви показала, що їй підвладні всі вершини: поезії, прози, образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва. На її рахунку перемоги у Всеукраїнських, обласних та районних конкурсах і фестивалях.

“Вами пишається Білоцерківщина”. Фото

 

Як ви вже зрозуміло, винуватцями свята виступили видатні білоцерківці, яких зібрав сьогоднішній захід під промовистою назвою “Вами пишається Білоцерківщина”. У святковій залі зібралася громада. Громада – як велика родина. Родина – Україна. Родина — спортивна і молодіжна!

“Вами пишається Білоцерківщина”. Фото

 

З вітальним словом виступив голова Білоцерківської районної державної адміністрації Геннадій Джегур та керуючий справами Білоцерківської районної ради Володимир Шевченко.

“Вами пишається Білоцерківщина”. Фото

На захід завітав і начальник управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації Сергій Тимофєєв, який нагородив найдостойніших білоцерківців подяками від Управління за розвиток фізичної культури і спорту Київської області. В тому числі нагороду отримали Анна Яценко, директор Білоцерківської районної дитячо-юнацької спортивної школи та Віктор Павлієнко, вчитель фізичної культури і спорту середньої школи №1 міста Узин.

“Вами пишається Білоцерківщина”. Фото
“Вами пишається Білоцерківщина”. Фото

«Я не буду про далекоглядні плани, а краще скажу, що вже зробили. Київська облдержадміністрація виплатила стипендію «для найкращих і найперспективніших спортсменів і тренерів», яку цього року отримали спортсмени в розмірі  570 тисяч гривень, а наступного року запланована сума 1 мільйон 200 тисяч. Київщині буде передано до кінця цього року 18 спортивних майданчиків разом з тренажерами безоплатно згідно програми «Київщина спортивна». А зараз реалізовується будівництво футбольних полів зі штучним покриттям з розрахунку 50х50 – половину витрат бере на себе держава, а половину – місцеві бюджети. Плануємо створити збірну команду Київської області та виділити не неї близько 2 мільйонів гривень. Нами будуть підгримуватися ДЮСШ, СДЮШОР, ШВСМ та Центр олімпійської підготовки в Терезіно. А фізкультурно-спортивні товариства матимуть можливість фінансування через програму проведення заходів, затверджену Єдиним календарним планом», – прокоментував шляхи  розвитку спортивної Київщини Сергій Олександрович.

«2017 рік в нас було оголошено роком національно-патріотичного виховання. Це спорт, це освіта, це медицина… Але тепер ми напрямок медицини перекваліфіковуємо в напрямок спорту, щоб дітки ходили не лікуватися, а краще займалися спортом, упереджуючи можливі хвороби», – Відмітив Геннадій Джегур

“Вами пишається Білоцерківщина”. Фото

 

Серед поважних гостей були також начальник відділу фізичної культури і спорту Білоцерківської міської ради Валентина Коросько та директор Київського обласного центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” Денис Мірзоєв.

“Вами пишається Білоцерківщина”. Фото

Церемонія нагородження

Щороку у Білоцерківському районі проходять сільські спортивні ігри. Це свято спорту не має обмежень ані за віком, ані за статтю. Цьогоріч масове спортивне дійство відбулося вже вдев’яте та поєднало понад 200 спортивних аматорів. Учасників змагань гостинно приймала Шкарівська сільська громада. Команди з населених пунктів району змагалися за звання кращої у восьми видах спорту: міні-футболі, естафеті, настільному тенісі, волейболі, шашках, шахах, піднімання гирі та перетягування линви.

“Вами пишається Білоцерківщина”. Фото

Тож, у підсумковому протоколі третє загальнокомандне місце посіли спортсмени Узинської міської ради. А нагороду отримав інструктор зі спорту Узинської міської ради Микола Витріщак.

Срібними призерами стали спортсмени з Терезинської селищної ради. Якщо команда з Узина є постійним учасником ігор, то ця лише дебютувала. І вже перший виступ увінчався успіхом.

Найспортивнішою громадою цього року стала Шкарівська сільська рада. Почесний кубок отримує інструктор фізичної культури і спорту Сергій Ковальчук.

Вже вдруге в Білоцерківському районі з метою популяризації спорту, фізичної культури та олімпійського руху підводяться підсумки щорічної акції з визначення та нагородження кращих спортсмена, тренера, колективу.

У номінації “Кращий тренер року” ми сьогодні віншуємо тренера секції з греко-римської боротьби (Узин) Іраклія Ломтадзе.

“Вами пишається Білоцерківщина”. Фото

Протягом року його вихованець Данило Грушовий показав кращий результат  на офіційних змаганнях: 1 місце на Чемпіонаті України з греко-римської боротьби серед молодших юнаків, 3 місце на Кубку України серед кадетів. Відповідно до наказу управління молоді та спорту Київської облдержадміністрації йому присвоєно спортивний розряд “Кандидат в майстри спорту України”.

І хоча греко-римська боротьба — новий вид спорту у районі, але він набирає все більших обертів. До занять у гуртках та секціях залучено понад 150 дітей та юнаків. Відділом молоді та спорту райдержадміністрації спільно з федерацією спортивних видів боротьби протягом 2017 року проведено 6 турнірів. Юні борці Білоцерківщини шліфували свою майстерність з досвідченими суперниками не лише з України, а й Литви.

Іраклій Зурабович – фанат своєї справи, для якого тренування юних спортсменів на першому місці, тож всі заняття проводяться строго за розкладом. Цьому вчить і свої вихованців.

“Кращим спортсменом року” стала Оксана Патонова. Переможець XIV Міжнародного Білоцерківського марафону – 2017, в якому взяли участь 780 учасників. На дистанції 42 км 195 м наша землячка з міста Узин з результатом 4 год 11 хв 16 с стала недосяжною для своїх суперників.

Вдалим був її виступ і на Міжнародному легкоатлетичному пробізі пам’яті героїв Чорнобиля. Цього року на старт вийшло 218 учасників з України, Білорусі, Франції, Польщі, Сирії, Ірландії та Бразилії. На дистанції напівмарафон – 21 кілометр 97 метрів вона посіла 4 місце у загальному заліку серед жінок і 2 місце в своїй віковій групі, з результатом 1 г. 45 хв. 55 с.

“Вами пишається Білоцерківщина”. Фото

В номінації “Краща постановка фізкультурно-масової роботи в колективах фізкультури району” визнано роботу Шкарівської сільської ради.

На сьогоднішній день у Шкарівці працюють секції з футболу, баскетболу, волейболу, греко-римської боротьби, настільного тенісу, спортивного і водного туризму, пауерліфтингу, фітнесу. Тренери Ольга Чорна, Андрій Хейлик, Віктор Коноплястий, заслужені тренери України Віктор Лозовий  та Григорій Житовоз.

Активно в раді займаються розбудовою спортивної інфраструктури. Проведено ремонт спортивного залу та кабінету тренера у Шкарівській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Придбано борцівський килим для занять секції з греко-римської боротьби,  настільні столи за  сучасними вимогами. На День села відкрито тренажерну залу.

“Вами пишається Білоцерківщина”. Фото

Гордість села ФК “Граніт” (керівник-Сергій Ковальчук) багаторазовий переможець та призер першості району, чемпіонату м.Біла Церква, першості Київської області з футболу та футзалу. Призери Всеукраїнських змагань  в містах Одеса, Львів.  Чинні чемпіони та володарі кубку Білоцерківщини-2017.

Належну увагу тут приділяють дитячому футболу. До занять спортом залучають дітей з 5-ти річного віку (Юрковський А.В.), а футболісти Шкарівської ЗОШ стали найсильнішими серед команд загальноосвітніх закладів району.

Шкарівські спортсмени складають основу збірної Білоцерківщини з гирьового спорту, адже мають у своєму складі Юрія Проценка, Максима Гальченка. А також Віктора Стефанова – багаторазового чемпіона і призера України, чемпіона Європи, Євроазійських Ігор серед ветеранів.

На території ради були проведені на високому організаційному рівні як районні так і обласні заходи: спартакіада серед збірних команд державних службовців Білоцерківського району, 9 сільські ігри, 6 літня спартакіада серед працівників Пенсійного фонду Київської області, Турнір з греко-римської боротьби за участю спортсменів з України, Литви та Ізраїлю.

“Вами пишається Білоцерківщина”. Фото

Захисники України у різні часові епохи

Відділом молоді та спорту Білоцерківської райдержадміністрації був оголошений районний молодіжний творчий конкурс до Дня Збройних сил України у трьох номінаціях: «Кращий твір образотворчого мистецтва», «Кращий літературний твір», «Краща річ зроблена власними руками на патріотичну тематику».

Конкурс проводився з метою увіковічення пам’яті про захисників України у різні часові епохи, поглиблення духовної єдності поколінь, виховання поваги до захисників України різних поколінь, виховання національно свідомих патріотів країни, почуття гордості за свій народ, любові до рідного краю.

“Вами пишається Білоцерківщина”. Фото

На конкурс надійшло понад 100 авторських робіт від молоді Білоцерківського району і зробити вибір було дуже не просто. Всі представлені роботи оригінальні, яскраві, незвичайні та унікальні. Тому на цьому святі були нагороджені накйркащі хедмейдери в номінації «Краща річ зроблена власними руками на патріотичну тематику».

Потужна позитивна енергія молодих, прагнення зробити світ світлішим, справедливішим та комфортнішим спроможні творити справжні дива. Нехай кількість спортивних досягнень примножується з кожним роком, зростає число послідовників здорового способу життя!

“Вами пишається Білоцерківщина”. Фото

Залишити відповідь