Відбувся відкритий чемпіонат м.Білої Церкви з художньої гімнастики

4 грудня в приміщенні комунального закладу Білоцерківської міської ради дитячо-юнацької спортивної школи «Юність»  відбулися змагання відкритого чемпіонату м.Білої Церкви з художньої гімнастики.

Наймолодші юні грації 2008-2013 років виборювали звання Чемпіона в своїхвікових категоріях.

Заступник начальника відділу Білоцерківської міської ради з питань фізичної культури  та спорту Сергій Сергійович Серьогін та заступник голови відділення Національного Олімпійського комітету в Київській області, директор ДЮСШ «Юність» Володимир Васильович Корнієнко привітали юних гімнасток з початком змагань та висловили надію, що в майбутньому юні грації будуть захищати честь міста, області та України на спортивних майданчиках світового рівня.

Свої прекрасні показові виступи подарували учасникам та гостям переможці та призери чемпіонату ФСТ «Спартак» з художньої гімнастики – кандидати в майстри спорту України Масликова Дарія, Коліуш Юлія, Литвиненко Стела, Василенко Олександра, Орел Вероніка, Сандарева Анна, Чумак Олена, Десятніченко Валерія.

В результаті напруженої боротьби переможцями змагань стали:

1. Ткаченко Аміна

2. Новохацька Майя

3. Бороухіна Олександра

4.Вербицька Анна

5. Горобець Анна

6. Кепич Єлизавета

Всі призери змагань були нагородженні дипломами та медалями, а переможці дипломами, медалями та кубками відділу Білоцерківської міської ради з питань фізичної культури  та спорту.

Кожен учасник отримав цінний подарунок.

джерело http://kov-nok.com

Залишити відповідь