Максим Пустозвонов провів перше тренування зі збірною України

Національна чоловіча збірна України з баскетболу продовжує в Києві підготовку до кваліфікації чемпіонату світу. Рано 22 листопада команда провела відкрите тренування, а пообіді до її складу долучився наш гравець в клубі північноамериканської G-ліги Кантон Чардж Максим Пустозвонов.

Щойно прибувши в Україну Максим Пустозвонов одразу долучився до національної команди і уже провів перше тренування: «Я дуже хотів прилетіти на ці матчі нашої збірної, дуже скучив за хлопцями і зігравши у понеділок гру у Америці за свою команду, одразу вирушив до України. У Клівленді дуже позитивно ставляться до моєї участі у матчах збірної, мій нинішній тренер він працює зі збірною Британії і прекрасно розуміє кухню європейського баскетболу, тому він підтримав моє бажання зіграти за Україну. Скажу, що переліт мене не виснажив, тому тренування пройшло добре».

Уже 23 листопада збірна разом із Пустозвоновим у складі вирушає до Норчьопінга, де 24 листопада проведе перший поєдинок кваліфікації на чемпіонат світу зі збірною Швеції.

Джерело fbu.ua

Залишити відповідь