Білоцерківські спортсмени завоювали 19 медалей на ХІХ чемпіонат світу з карате-до

З 26 по 28 жовтня в Англії в передмісті Лондона в м.Кроулі відбувався ХІХ чемпіонат світу з карате-до. У цьому році в чемпіонаті взяли участь 700 спортсменів з 20 країн світу.(джерело sport-koda.org)

Україну на змаганнях представляла збірна команда з 15 каратистів, в складі якої виступали 8 спортсменів з Білої Церкви.

Результати спортсменів

Українська команда здобула 24  медалі, сім з яких – золоті. Білоцерківські спортсмени завоювали 19 медалей, в тому числі шість золотих.

Найкращі результати у Данила Чернякова, кандидата в майстри спорту України з карате, володаря чорного поясу І ДАН. В здобутку Данила два золота, одне срібло й одна бронза.

Кирило Фоков, кандидат в майстри спорту України  з карате, володар чорного поясу І  ДАН виборов дві золотих ті дві бронзових  медалі. Анастасія Шевченко, кандидат в майстри спорту України з карате, володар коричневого поясу І ДАН має в своєму архіві по одному сріблу й бронзі.

Антон Головатюк – І ДАН – одна золота медаль. Богдан Новохацький – І ДАН – одна золота медаль, Платон Солярик – срібло й дві бронзи. Костянтин Кулакевич – по одній срібній і бронзовій медалі. В’ячеслав Харута – одна срібна й бронзова медалі.

Виховав стількох чемпіонів головний тренер команди Володимир Брунько – офіційний представник в Україні міжнародної організації “Асоціація Фунакоші шотокан карате”, Заслужений тренер України з Карате-До, Майстер Спорту України, Чемпіон України, срібний призер Чемпіонату Світу в Англії в 2007 році, старший тренер збірної України, тренер-інструктор міжнародного класу, володар чорного пояса (6 Дан), суддя міжнародної категорії, президент Академії традиційного Карате.

Вітаємо спортсменів та тренера з відмінним результатом та бажаємо нових спортивних перемог!