З 10 по 12 листопада Білоцерківчанки вибороли нагороди на відкритому чемпіонаті України серед школярів з художньої гімнастики

З 10 по 12 листопада 2017 року відбувся відкритий чемпіонат України серед школярів з художньої гімнастики за програмою КМС та І дорослого розряду у спортивному залі ОК ДЮСШ міста Чернігова. Змагання тривали три дні і були сповнені яскравими виступами юних спортсменок.
Ліцеїстки відділення художньої гімнастики Комунального закладу Київської обласної ради “Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту ” показали прекрасні результати: ЗОЛОТО здобули Костюк Анастасья в багатоборстві за програмою КМС ( 2002 р.н.) Переверзєва Валерія в багатоборстві за програмою КМС ( 2003 р.н.), Краєвська Ліза в багатоборстві за програмою КМС ( 2004 р.н.) та Тимченко Софія в багатоборстві за програмою І дорослого розряду ( 2005 р.н.), СРІБЛО виборола Дяченко Кароліна в багатоборстві за програмою КМС (2003р.н.) БРОНЗА у Щитової Крістіни в багатоборстві за програмою КМС (2003 р.н.) та Гладких Анастасії в багатоборстві за програмою КМС (2002 р.н.). Вітаємо дівчат та їх тренерів, бажаємо їм подальших перемог!

Залишити відповідь