6-8 листопада у м. Біла Церква в басейні ДЮСШ№1 на Чемпіонаті України було встановлено 4 рекорди України

6-8 листопада у м. Біла Церква в ДЮСШ№1 відбувся Чемпіонат України та Чемпіонат України серед молоді з плавання у 25м басейні. Участь у змаганнях взяло понад 300 плавців майже з усіх областей України. Київську область представляло майже 40 спортсменів з міст Київської області (майже 20 з Білої Церкви). У літопису рекордів України саме в басейні в Білій Церкві саме частіше на короткій воді встановлюють рекорди України. І на цей раз змагання не відбулися без встановлення нових рекордів України серед дорослих та молоді.

«Цей Чемпіонат України зібрав найсильніших плавців України окрім трьох спортсменів Андрія Говорова, Михайла Романчука та Сергія Фролова які зараз на Кубку Світу у Китаї. Цей Чемпіонат України є відбором до Національної збірної України та поїдуть на Чемпіонат Європи(примітка: 13-17 грудня в Копенгагені, Данія). На цьому Чемпіонаті України Сергій Швецов встановлений новий рекорд України на дистанції 100 м вільним стилем показавши час 47,56 секунд (примітка: попередній рекорд належав Сергію з часом 47,57 який рік назад був встановлений у Білій Церкві). Також були встановлені рекорди України серед юніорів на дистанціях: естафета 4х50 м вільним стилом змішана (Київська обл.), 50 м брас (Микита Помазан м. Бровари), 200 м батерфляй (Денис Кесіль) » Андрій Хлопцов, голова тренерської ради збірних команд України.

Вихованка Комунального закладу Київської обласної ради ” Київський обласний ліцей – інтернат фізичної культури і спорту” боролася не лише в індивідуальних видах програми ,а і в естафетному плаванні за Київську область та показали наступні результати:
Зубчук Катерина естафета 4х50 в/с. – І місце, 100в/с –7 місце. Вітаємо спортсменку та бажаємо успіху.

Фото Царенка В.

One thought on “6-8 листопада у м. Біла Церква в басейні ДЮСШ№1 на Чемпіонаті України було встановлено 4 рекорди України

Залишити відповідь