У Білій Церкві відбувся традиційний ХІІІ юнацький турнір з боксу, присвячений пам’яті тренерів Вадима Курілова і Сергія Косякова

З 3 по 5 листопада у Білій Церкві відбувся традиційний ХІІІ юнацький турнір з боксу, присвячений пам’яті тренерів Вадима Курілова і Сергія Косякова (фото глянути тут ).

Генеральними спонсорами даного турніру виступили народні депутати України Вадим Івченко та Олександр Марченко, а також депутати міської ради – Ігор Гейло та Володимир Вовкотруб. Партнери турніру – учні та друзі тренерів Курілова і Косякова: Тарас Денисенко, Олександр Сербін, Артур Сафаров, Анатолій Шульга.

У змаганнях взяли участь 130 спортсменів з міст: Біла Церква (та Білоцерківський район), Умань, Васильків, Богуслав, Горішні Плавні, Сквира, Київ, Жашків, Ставище, Бровари, Фастів, Тальне.

Серед юних учасників, які представляли Білу Церкву призові місця здобули:

  • вагова категорія 52 кг (2002-2003р.н.) – Ілля Сосюк (СК «Каменяр);
  • вагова категорія 57 кг (2001р.н.) – Микита Терещенко  (ДЮСШ «Олімп»);
  • вагова категорія 63 кг (2001р.н.) – В’ячеслав Галкін (ДЮСШ «Олімп»);
  • вагова категорія 63 кг (2002-2003р.н.) – Святослав Торба (СК «Каменяр);
  • вагова категорія 66 кг (2002-2003р.н.) – Станіслав Моцний (ДЮСШ «Олімп»);
  • вагова категорія 70 кг (2002-2003р.н.) – Максим Забожний  (СК «Каменяр);
  • вагова категорія 85 кг (2002-2003р.н.) – Владислав Абзюх (ДЮСШ «Олімп»).

Серед дорослих спортсменів перемогли:

  • вагова категорія 60 кг – Євген Папук (ДЮСШ «Олімп»);
  • вагова категорія 75 кг – Дмитро Дубенко (ДЮСШ «Олімп»);
  • вагова категорія 91 кг – Олексій Матвійчук (ДЮСШ «Олімп»).

В якому взяла участь також команда вихованців відділення боксу Білоцерківської районної дитячо-юнацької спортивної школи, під керівництвом тренера-викладача Руслана Кириченка. Учень Узинської ЗОШ №2 Вишнівський Андрій, у ваговій категорії 30 кг, виборов золоті нагороди, його брат Вишнівський Ілля, теж учень цього закладу, у ваговій категорії 32 кг – бронзові. Учні Узинської ЗОШ №1 Горбань Віктор та Зароднюк Роман відповідно у вагових категоріях 50 та 37 кг вибороли почесні треті місця. Учень Узинської ЗОШ №2 Присяжний Іван у ваговій категорії 34 кг також виборов трете місце.

У заході взяли участь: заступник міського голови Ольга Настіна, начальник відділу з питань фізичної культури та спорту Білоцерківської міської ради Валентина Коросько, чемпіон світу серед професіоналів Сергій Дзинзерук, майстер спорту України міжнародного класу, учасник Олімпійських ігор Володимир Матвійчук, представники громадськості та журналісти місцевих ЗМІ.

 

Залишити відповідь